2737
2734

طرف دوست شوهرم 

خانمشم غریبه است

ولی خانومه خیلی عجیب دروغ میگه و فک میکنه ما از پشت کوه اومدیم...چون من اصلا آدم کلاس گذاشتن و قیافه گرفتن نبستم 

قبلا دوستش داشتن ولی این سری اینقد راست و دروغ قاطی کرد حالم به هم خورد دیگه ..‌

دوباره زنگ شوهرم زدن شنبه بیاین خونه ما 

چه بهونه ای میارین که نرین 

البته که من اصلا آدم رفت وا مدی هم نیستم 

خونه خواهرامم سالی دوسه لار شاید برم

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم

من که با هیچ احدالناسی تعارف ندارم و رک و راست جواب رد میدم به دعوت هایی که دوست ندارم برم

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که با هیچ احدالناسی تعارف ندارم و رک و راست جواب رد میدم به دعوت هایی که دوست ندارم برم

چی میگی مثلا 

من رو در وایسی ندارم 

چطوری مودبانه جواب بدم 

اگه شوهرم وسطمون نبود که رک میگفتم اینقد دروغ نگو

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم
2728
چی میگی مثلا  من رو در وایسی ندارم  چطوری مودبانه جواب بدم  اگه شوهرم وسطمون نبود ...

من باشم میگم ببخشید ولی بنا به دلایل شخصی امکان و تمایل رفت و آمد رو ندارم

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

منم دقیقا توی همین شرایطم البته من مامان دوست دخترمه به شرت اخلاقاش خاص و رو اعصابه ولی هر چقدر دوری میکنم بیشتر میچسبه بخاطر دخترم نبود حاظر نبود از کنارشم رد شم

به امید روزای بهتر❤