2733
2739
عنوان

کالابرگ یارانه🚩🚩🚩

3432 بازدید | 27 پست

چرا کالا برگ این ماه ما شارژ نشده

دهک دو هستیم

۲۲۰ تومنی منظورم نیست

بازم نشد.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !

اونو دیگ نمیدن انگار

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها قضیه فجرانه چیه؟تاریخ استفاده اش تا کی هست

دیشب یکی میگفت تا ۲۵ بهمن وقته

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بنظرم یه رشته دانشگاهی باید اضافه کنن  تحلیل و تفسیر دهک ها . کلابرگ ها  یارانه ها .&nbs ...

😃😃😃

بازم نشد.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !
2738
بچه ها قضیه فجرانه چیه؟تاریخ استفاده اش تا کی هست دیشب یکی میگفت تا ۲۵ بهمن وقته

تا پانزده ماه بعد ،چرت میگن 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

فجرانه تا اردیبهشت وقت داره منتها شما باید ۵۲۰ خرید کنی که ۲۲۰ شاملت بشه یعنی تفاوت قیمت ۱۱ قلم کالای اساسی پارسال و امسال ۲۲۰ شده که دولت پرداخت میکنه در صورت خرید ۵۲۰ تومن .یارانه تاریخ پرداخت شده سی ام هرماه

چرا برای ما دیروز واریز شد

کامل پرداخت شد کسری بابت کالابرگ نداشت؟

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
کامل پرداخت شد کسری بابت کالابرگ نداشت؟

کالابرگ استفاده نکردیم بعدم کسی استفاده کنه ماه بعد کم میشه نه این ماه

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2706