2733
2739
عنوان

خانمای که شم اقتصادیتون قویه بیاین

136 بازدید | 21 پست

حدود ۱۵۰ تومن طلا دارم

بزارم بمونه سال بعد گرون تر بسه یا همین الان یه پراید بخرم بدم شوهرم بره اسنپ

شوهرم کارگر نونوایی خیلی کم بهش حقوق میدن روزی ۲۰۰

گفتم با ماشینم کار کنه

از اونور میترسم طلا بره بالا

....

طلا بره بالا ماشینم گرون میشه

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

اگر شوهرت ادم لایقی یه اره ب نظرم بفروش اینطوری وضع زندگیتونم بهتر میشه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
حتی ماشینای مدل پایین

همه چی اندازه خودش بالا میره

ولی ماشین مدل پایین خرجش زیاده

کاش وام بگیرید یکم مدل بالاتر بگیرید

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
چی بگم خودش که اه در بساط نداره میگم اینجوری من هلش بدم

ب نظرم خودت باید دست به کار بشی با این پول ی کاری راه بندازی یا بری دنبال کسب درامد از راه هنر و اشپزی 

فکر کنم همسرت ادمه بیخیالیه این ادما درست بشو نیستن خودت ی کاری کن

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
الان هم طلارو داری ک گرونتر میشه هم روزی ۲۰۰.تو اسنپ معلوم نیست چقد درامد داشته باشین.اگه از درامد ا ...

تو نونوایی میمونه در هر صورت

سال بعدم پسرا باید برن شهر مدرسه 

اگه ماشین باشه کرایه سرویس کم کم طلا بخرم

....
2706