2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما یه معلم داشتیم واقعا تعبیر خواب بلد بود. یکی از دوستام سال کنکور یه خواب دید براش تعریف کرد و اونم تعبیر کرد بعداً هم واقعا درست تعبیر کرده بود. دوستم خواب دیده بود یه تنگ آب داره پر از ماهی. بعد ماهی ها هی میپرن بیرون از تنگ و اون هی اونا رو برمیگردونه داخل تنگ. معلممون گفت این خواب یعنی تو یه سری آرزو و خواسته داری که بعضی هاشون برآورده نمیشن.

آخرش هم همین شد رشته دانشگاهی که میخواست قبول نشد. گرچه رشته دیگه رفت و الان موفقه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
خواب دیدم یه نفر اومد خونمون یه تنگ پر از ماهی هم برام اورد

این تعبیرش خوبه یعنی آرزوهات برآورده میشن 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
ماهی روزی و برکت و خبر خوشه اگر هم بارداری فرزند دختره تعبیرش 

چقد جالب من قبل بارداری این خواب و دیدم و یجا خوندم یعنی پسردار میشی ولی حرف شما درسته دخترشد.ببخشید چن شب پیش خواب دیدم از در خونه یکی اومدم بیرون صاحب خونه با شلنگ پشت سرم آب گرفت جوری که ریخت روم تعبیرشو میدونید؟

2706