2733
2734
عنوان

نداشتن شیرتوسینه

104 بازدید | 19 پست

چیکارکنم زیادشه توبیمارستانم دوقطره میادمیگن فوق العاده س بچه م گشنه میخابه شیرخشک نمیدن الآنم شیرخشک کدملی چه غلطی کنم تواین چندروز توبیمارستان😭😭 

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️

چند روزه زایمان کردی 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت شیر پاستوریزه بخور و بزار بچت سینه رو بمکه تنها راه زیاد شدن شیر مکیدن زیاده نوزاده

💌من آموخته ام: ساده ترین راه برای شاد بودن دست کشیدن از گلایه است....💌من آموخته ام: تشویق یک آموزگار خوب می تواند زندگی شاگردانش را دگرگون کند....💌من آموخته ام: افراد خوش بین ،نسبت به افراد بدبین عمر طولانی تری دارند...💌من آموخته ام: نفرت مانند اسید، ظرفی که در آن قرار دارد را از بین می برد....💌من آموخته ام: بدن برای شفای خود توانایی عجیب دارد، فقط باید با کلمات مثبت با آن صحبت کرد ...💌من آموخته ام : اگر می خواهم خوشحال باشم، باید سعی کنم دل دیگران را شاد کنم...💌من آموخته ام: اگر دو جمله«خسته ام» و«احساس خوبی ندارم»را از زندگی حذف کنم ،بسیاری از بیماریها و مشکلات برطرف می شوند...💌من آموخته ام: وقتی مثبت فکر میکنم شاد ترم و افکار مهرورزانه در سرم می پرورانم... وسرانجام اینکه من آموخته ام:«با خداوند همه چیز ممکن است»💚💚💚
2731
امروز

تا سه روز عادیع 

بعدش لرز میکنی و شیرت زیاد میشه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2738
یعنی گشنه بمونه

نه شیر خشک باید بدی

چرا شیر خشک نمیدن  شاید چند قطره میخوره من روز سوم شیرم اومد اشتباه کردم همون اول شیر خشک نداد ...

میادفشارمیده چند قطره میادمیگن وای زیاد اعصابم خراب کردن

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️
امروز

تاا دوسه روز شیر دوسه قطره میاد و اون شیر آغوز هست فوق العادس برا بچه.  هرچه بچت بیشتر سینتو بگیره بیشتر شیر ترشح میشه.  نگران نباش گشنه نمیمونه

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...