2737
2739
عنوان

میشه کمک کنید چیکار کنم؟😔😔😔

61 بازدید | 3 پست

بچه ها منوهم‌کلاسیم یه کانال زدیم  ساعت بفروشیم 

فروشمون اینجور که با انبار مختلف کار میکنیم و ساعت هاشونو به قیمت همکاری میفروشیم و سود برمیداریم 

مثلا یه ساعت عمده ۲۵۰ همکاری ۳۰۰ میده به ما ما ۴۰۰ میفروشیم 

بعد تو این مدت کلا من تولید محتوا میکردم هی تو کانالای مختلف بنر میزدم تو پیوی مشتری چک و چونه میزدم و قربون صدقه مشتری میرفتم تا اعتماد کنه و بخره هزار جور توضیحات میدادم تو کانالم که هی من متن میزارم و هزار جور کار دیگ 

و این خانوم نهایت بیاد  دوتا عکس بزاره بره 

و تا الان فروشم خوب بود و سود نصف نصف بماند که زورم اومد نصف سود رو دادم بهش😐 

الانم که یه هفته رفته مسافرت و عشق و حال 

حالا من هی با تولید محتوا ایناا ساعت فروختم  دلم نمیخواد سود رو بدم بهش زورم میاد😐 تو اینستا هم که من ریلز میسازم و از خودم مایه میزارم خانوم اصلا تو اینستا کار خاصی نمیکنه😐 

حالا سود این یه هفته ای که مسافرت بوده رو نمیخوام بدم بهش  ولی از یه طرف هم عذاب وجدان میگیرم😞نمیدونم چه کنم کمک کنید

شراکتتو بهم بزن

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728