2733
2739

ی بچه۸ماهه دارم شوهرم ی شغل رسمی با حقوق بخور نمیر داره ک هروزمومن تکراری نه میتونیم مسافرت بریم ن میتونیم لباس انچنانی بخریم ن میتونیم اونطور ک دلمون میخواد شکممونو سیر کنیم مثال بخوام بزنم مثلا اگه یه بسته شیرینی خریدم باید با وسواس بخورمش چون میدونم فردا تموم شد حالا حالا نمیتونم بخرم.....

همممه اینا بکنار تو روستا زندگی میکنم نزدیک مادر شوهرم هرررجا برم هرررکار بکنم اونا خبردار میشن مستاجریم و اینجا خونه برا اجاره پیدا نمیشه اینی هم ک هستیم داغونه و وقتی دوستی از من یا فامیلی ازم بخواد بیاد خونم خییییییییلی خجالت میکشم هررررچی ب شوهرم اصرار میکنم انتقالی بگیر و بریم تو ی شهر بهتر قبول نمیکنه از طرفی بقیه اطرافیانمو میبینم حس میکنم ازشون کمترم واقعااااا امیدمو ب زندگی از دست دادم

خستم خستتتتتتتتتتتتته

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

حالا ازون ور قضیه اینم بهت بگم چه بسا خانومهایی که زندگی لاکچری دارن اما شوهرشون لاشی هست، خلاصه باید اونم درنظر بگیری، اگه میخوای اذیت نشی و مادرخوبی واسه بچه ات باشی باید قناعت رو سرمشق زندگیت قرار بدی و چشم هم چشمی رو از خودت دور کنی 

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
2740
اره اونجا بهمون خونه میدن میتونه تایمایی ک بیکاره اسنپ کار کنه 

خب اگه خونه بدن خوبه ولی اگ بخای مستاجر باشی از وضعیت الانت بدتر میشی 

باهاش صحبت کن منطقی نه از روی لجبازی از هانوادش هم نگو بگو بخاطر رفاه خودمون و بچمون

خدایا شکرت... 🥹
والا دیگه خسته شدم بقیه رو میبینم از من بهتر زندگی میکنن اذیت میشم

اونام مشکلات خودشونو دارن، حسود نباش که میسوزی 

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
والا دیگه خسته شدم بقیه رو میبینم از من بهتر زندگی میکنن اذیت میشم

شاید بهتر از تو زندگی کنن اما اونا هم زندگیشون براشون خسته کننده و اونا هم مقایسه میکنن و فکر میکنن بقیه زندگیشون بهتره 

هممون راجب هم دیگه همچین فکری داریم متاسفانه

مثلا کسی منو از دور ببینه فکر می‌کنه زندگی خوبی داریم همه چی گل و بلبله در صورتی که اینجور نیس 

خلاصه زندگی برا هممون سخته🥲🥲🥲