2752
2734
عنوان

آشتی باهمسر بعد یک سال قهر وجدایی!

| مشاهده متن کامل بحث + 3048 بازدید | 117 پست
عزیزم خاله ی من بارشته ی مرتبط ازمون داد خیلی هم خوب خونده بود قبول نشد اما دخترخالم بارشته غیرمرتبط ...

بابا بیخیال

این یه رزق از طرف خداس

بخواد میده،نخواد هم نمیده

مثلا من خودم پدرم نداره وشوهری خسیس

همیشه خدا لنگ یه قرونم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

دوستان حرفاتون فهمیدم

اما مثلا خواهرم میگه اینکه میگی باید خونش عوض کنه،الان توقع بیجا وغیر منطقی

چهارتا چیز ازش بخواه بتونه فوری فراهم کنه

اینکه متوجه بشه،اذیت کردنت کمی براش گرون تموم میشه واینکه

بین مردم هم خیلی خالی خالی برنگشته باشی

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هیچ خیری ازاین خونه که توش بودیم ندیدم

گفتم عوضش کن

باز دوباره وعده تابستون داد

دوستان چرا نیستین.من واقعا الان گیج شدم

دوست دارم بهترین کار رو انجام بدم...

فعلا تصمیم گرفتیم تا بعد آزمونم هیچ حرفی نزنیم...

اما من کلا حواسم پرت شده

خلاصه اینکه من گفتم ازت توقعی فراتر از توانت ندارم میگم احترام خانوادت نگه دار ولی اولویت زندگی خو ...

عزیزم من الان داشتم با اجازت تاپیکای قبلیتم میدیدم اولا که خیلی دختر قوی هستی از شخصیتت خیلی خیلی خوشم اومد وابسته و لنگ شوهر نیستی کیف کردم برای ریلکس بودنت مشکل خساست شوهرته که یه مریضیه و درمانشم آسون نیست

راستی چقدر خوشحال شدم خونه پدرت حال دلت خوبه و درکت میکنن  بابت همین روزی هزاربار خداروشکر کن همین حمایت معنویشون دنیایی می ارزه خیلی خانواده ها شرایط سخت دختر درک نمیکنن ومیگن هرطورشده بمون‌سر زندگیت ازته قلبم از خدا میخوام آزمون معلمی قبول بشی و در آمد عالی داشته باشی و پول و برکت بیاد تو زندگیت ❤️🙏🙏🙏🙏

عزیزم من الان داشتم با اجازت تاپیکای قبلیتم میدیدم اولا که خیلی دختر قوی هستی از شخصیتت خیلی خیلی خو ...

🫠🫠🫠وای مرسی قشنگم

چکار کنم دیگه،روزگار بامن نمیسازه

من مجبورم باهاش بسازم

خدا روشکر خانوادم عالین

مثلا پدرم مخالف رفتنم سرقرار بود

اما من رفتم وبشون اطلاع دادم

کلا بدون اطلاعشون کاری انجام نمیدم

خانوادم مخالف طلاقن،اما میگن اصلا بزار یسالت بشه دوسال

اما درست وحسابی مشکلت حل بشه

میگن یه لقمه نون هست دور هم میخوریم

ما خانواده نرمال وشادی هستیم

جز خواهر بزرگم که یکم یه مدلی اما اونم به شدت دل پاکی داره

فقط مثل خودم بی سیاست

ممنونم گلم،واقعا دستم تو جیب خودم بره،خیلی چیزا تغییر میکنه

پناه برخدا ببینم چی پیش میاد

راستی اینم بگم یکسال خونه پدرمم،میرم میام

با همسایه ها خوش وبش دارم

هنوز پیش احدی حرف نزدیم که من قهرم

شاید بو برده باشن،اما جرئت نداشتن مستقیم سوال کنن

به شدت باهم هماهنگ هستیم

گفتم شاید به درد کسی خورد هرچیزی رو زودی نگن

از خدامه ولی لعنتی،خودش کارمند دادگستری وبه شدت مغروره ومیگه من خودم به مردم مشاوره میدم

همه همینو میگن‌چون طاقت رو شدن دستشونو ندارن،اینکه بهشون بگن شما فلان اختلال و دارید براشون سخته

عزیزم چقد خوبه که انقد قوی هستی  امیدوارم زندگیت از این ببعد عالی بشه

مممنونم،با دعای شما دوستان

همه همینو میگن‌چون طاقت رو شدن دستشونو ندارن،اینکه بهشون بگن شما فلان اختلال و دارید براشون سخته

یعنی شک ندارم پارانوئید داره

اما خودش نمیخواد قبول کنه وبه اصطلاح براش پرونده درست شه

سلام عزیزم، من از همون زمانی که تاپیک زدید که همسرتون سر یک مساله الکی اورده بودتون خونه پدرتون تاپیک هاتون رو میخوندم و خیلی ناراحت بودم ولی همیشه خدارو شکر میکردم که میگفتید خانواده حامی وخوبی دارید.

به نظرم الان با خانواده و مشاور مشورت کنید که اگه تغییرات مثبتی در رفتار همسرتون صورت گرفته دوباره به امید خدا به زندگی برگردید. اینروزا دومین کاربری هستید که اینجا میبینم دو نفر بعد یکسال میخوان به هم فرصت دوباره بدن خیلی خوشحالم.

امیدوارم اگه صلاح خداوند هست سال جدید رو تو خونه خودتون جشن بگیرید. 

سلام عزیزم، من از همون زمانی که تاپیک زدید که همسرتون سر یک مساله الکی اورده بودتون خونه پدرتون تاپی ...

ممنون گلم،به شدت محتاج دعاهاتون هستم

البته فعلا وقت دارم دیگه افتاد تا بعد امتحانم

ببینم چی پیش میاد

ممنون گلم،به شدت محتاج دعاهاتون هستم البته فعلا وقت دارم دیگه افتاد تا بعد امتحانم ببینم چی پیش می ...

عزیزم امیدوارم هم شما و هم خواهرتون تو امتحان موفق بشید و بعد بتونید با خیال راحت در این مورد تصمیم بگیرید، موفق باشید.

2706