2752
2734
عنوان

آشتی باهمسر بعد یک سال قهر وجدایی!

| مشاهده متن کامل بحث + 3048 بازدید | 117 پست
میافت تقصیر تو بود له مادرم فحش دادی(حقیقتش فحش دادم،ایشون هم فوت شدن) اما دیگه حقم این نبود یکسال ...

ببین اینجا ۴تا بچه۱۵ ساله میان بهت مشاوره غلط میدن

شما حتما برو ی مشاوره زوج درمانگر .بهش بگو من بشرطی برمیگردم باهم بریم مشاوره.بعید نیست دوباره کارتو تکرار کنی ،چ بسا اختلال رفتاری داره  باید درمان شه

خوب تو هم باید بفهمی چطور رفتار کنی، وگرنه دوباره همین اتفاق می افته۴

بله،من از همین قرار شروع کردم

مثلا اصلا بد خانوادش نگفتم

گفتم اونام درگیر زندگی خودشونن وفلان

اما دراصل فقط درگیر زندگی ماهستن

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین دیگه،کمی گیجم تاپیک زدم کمکم کنید

شوهرت دوستت داشت ؟ 

دیگه صبرتو‌ببر بالا 

آزمونت کی هست 

مشاوره خانواده خوبی پیدا کن اگه همسرت نیومد لااقل خودت برو 

اول کاری نباید خط و نشون میکشیدی که خونتون پس بگیر ماشینو‌پس بگیر و بریم بازار و... اینجوری که بدتر اعتمادشو خراب می‌کنی باید باهاش راه بیایی نرمش کنی کم کم به فکر بندازیش 

پول تو جیبیتم  همیشه بگیر یه مقداریشو خرج کن یه مقداریشو پس انداز کن

ببین اینجا ۴تا بچه۱۵ ساله میان بهت مشاوره غلط میدن شما حتما برو ی مشاوره زوج درمانگر .بهش بگو من بش ...

از خدامه

ولی لعنتی،خودش کارمند دادگستری وبه شدت مغروره ومیگه من خودم به مردم مشاوره میدم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
از خدامه ولی لعنتی،خودش کارمند دادگستری وبه شدت مغروره ومیگه من خودم به مردم مشاوره میدم

خودت تنها برو 

البته مشاورا خودشون باید جای دیگه برن مشاوره بعد اونوقت همسرت میگه نمیام

بله،من از همین قرار شروع کردم مثلا اصلا بد خانوادش نگفتم گفتم اونام درگیر زندگی خودشونن وفلان اما ...

چند بار با هم حرف بزنید يه قول و قرار هایی بزارید حالا از نظر مالی تا رفتاری، اگر خانوادش دخالت میکنن بگو میخوام رابطه ام را کم کنم فعلا بهتره کمتر معاشرت کنیم هوامونو به رابطه خودمون باشه

چند بار با هم حرف بزنید يه قول و قرار هایی بزارید حالا از نظر مالی تا رفتاری، اگر خانوادش دخالت میکن ...

اسی رابطشو کم کنه با اونا احتیاج نیست به همسرش بگه می‌خوام رابطمو‌کم‌کنم 

چون اگه همسرش بخواد بره اسی جلوشو بگیره باز خودش یه دعوای دیگه هست

چند بار با هم حرف بزنید يه قول و قرار هایی بزارید حالا از نظر مالی تا رفتاری، اگر خانوادش دخالت میکن ...

اصلا خودش در رابطه باخانواده کلی فرق کرده بود

مثلا میگفت حتی اگه پدرم وفلانی(برادر برزگش)هم کوچیکترین بی احترامی بهت بکنن،باهاشون برخورد میکنم

گفت همون برادرم فقط هفته ای یبار،زنگ میزد احوالپرسی میکرد

وتوهین یکسال اصلا خونش نرفتم

اسی رابطشو کم کنه با اونا احتیاج نیست به همسرش بگه می‌خوام رابطمو‌کم‌کنم  چون اگه همسرش بخواد ...

آفرین...

خود شوهرم گفت در حد عید دیدنی یا مراسمات مهم

خودت تنها برو  البته مشاورا خودشون باید جای دیگه برن مشاوره بعد اونوقت همسرت میگه نمیام

🤔حیف فعلا درگیر امتحانم وگرنه حتما حتما میرفتم...

چون دوست دارم اینسری کانل درست بشه.تازه همسرم میگه تو قهر کردی وبرنگشتی

حتی گفت باید بشه بارآخرت

راستی گفت یه سفر زیارتی عراق هم بریم

حتی گفت گذرنامه بگیر که دیگه اینجا گفتم آزمون ثبت نام کردم

گفت پس میفته بعد عید...

خودش ماهی نهصد میداد اصل نفقه بیشتره اما من حوصله شکایت نداشتم

اره بسته به توانایی مالی مرده بچه ای ندارید؟چرابه مادرش فحش دادی اصولا مردااززنای بددهن خوششون نمیادشوهرشماهم خیلی زرنگه نباید همین اولین دیدار مطالبات مالی میکردی دخالت خانواده همسر راخیلیا دارن ولی خب مادرشوهرنداری وپدر شوهرهم میشه یه جوری اداره کنی به شرطی که سیاست داشته باشی مردا باید بازبون خرش کنی مردا عین بچه میمونن حتی سخت ترینشون خیلی راحت وامیدن اما یه نصیحت ازمن به شمااگرواقعا نمیخوای زندگی کنی وقصدت فقط جداییه ومیخوای حقتوبگیری همین الان برنگرد برگشتی یکاری میکنه که بری بدون مهریه طلاق بگیری خودش برت میگردونه عدم تمکین میرنه همین نفقه رم نمیتونی بگیری بعدم باتوجه به حقوق مهریه میبرن که هیچی عایدت نمیشه اگرمیخوای زندگیتوبساری خیلی جدی باهاش صحبت کن وحرف مسائل مالی پیش نکش مشکل زندگیت مالی نیست درحال حاضراینجوری فک میکنه میخوای مهریه وطلاق بگیری

انشالله درست بشه اوضاع زندگیتون

ممنون قشنگم،فعلا یه چشمه نشون داده،منم گفتم دیگه پیام نده...

حقیقتش زورم میاد مفت برگردم

2706