2752
2734

سلام بیخیال نشسته بودم برام مهم نبود امروز ولنتاینه تااینکه ازصبح انقدر اینستا پرشده از هدیه ولنتاین منم چون روز پدرهم برایه شوهرم چیزی نخریده بودم اون روززن برام گل خریده بود امروزم ولنتاین دیگه نتونستم بیکاربشینم...و  نتونستمم برم بازارچون باردارم تصمیم گرفتم این پک خوراکیو درس کنم رفتم از سوپری هرچی خوراکی رنگ قرمز بود خریدم اون جعبه قلب وخرس کوچیکم ازقبل داشتم اینجوری درستش کردم به اسم شوهرجان به کام خودم😋😋الان سرکاره چون رنگشون قرمز بود حیفم اومدم بدون بسته بزارم تم ولنتاین چون قرمزه بابسته گذاشتم بعدا که دید ازبسته درمیارمشون توسینی میچینم (بچه ها بخدا هرکاری کردم تاپیک قبلی ارسال نشد )

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۶/۱۶                                        خدایا ۲۱ روز به تولد۳۰ سالگیم مونده خودت بزرگترین هدیه زندگیمونوبهمون بده صحیح وسالم ...ومارو به مقام زیبایه مادروپدر برسون  آرسام مَن. منوپدرت بی صبرانه منتظرتیم ❤❤دلم خیلی روشنه .......         خدایا شکرت ۲۹آبان بی بی چکم مثبت شد خدایافرزندم رو به تومسپارم وسلامت ازتومیخوامش💙💙 قندعسل مامان برایه درآغوش گرفتنت لحظه شماری میکنم عشق مامان💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عجب ترفند خوبی . منم باردارم و نمیتونم برم بیرون مونده بودم چوار کنم مرسی از ایده ت 😁 منم میرم تو کارش سوپری دم خونه س راحت و آسوده 😁

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘

آخیییی ننه🥺🥺منم برم برای خودم خوارکی بقلم🤣🤣🤣دلم خواس 

🌻دعا میکنی خونه دارشم😔؟خسته شدم خیلی خوشبختیم به خونه دارشدنمه که راحت شم با آسوده بخوابم🥺💔دعا کن خواهرم .بگو صلوات بفرستم واست

خیلی باحال شده😂

من دلم کادو از دوست پسر میخواااد😐

حتی یه شاخه گل

ولی نیست

از مامانم کادو گرفتم انقد ک گفتم کادو میخوااام

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

دمت گرم

💃🏻

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری

محض رضای خدا ی جوراب قرمزم میگرفتی برای خودش🤣

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ای همه وجود من نبود تو نبود من ❤سلامتی مادرم و همسرم و دخترنازنینم دلوین خانم 🌈♥️خدایا شکرت برای همه چیز  🥹💗💐🌸🌱
2706