2733
2734

سلام بیخیال نشسته بودم برام مهم نبود امروز ولنتاینه تااینکه ازصبح انقدر اینستا پرشده از هدیه ولنتاین منم چون روز پدرهم برایه شوهرم چیزی نخریده بودم اون روززن برام گل خریده بود امروزم ولنتاین دیگه نتونستم بیکاربشینم...و  نتونستمم برم بازارچون باردارم تصمیم گرفتم این پک خوراکیو درس کنم رفتم از سوپری هرچی خوراکی رنگ قرمز بود خریدم اون جعبه قلب وخرس کوچیکم ازقبل داشتم اینجوری درستش کردم به اسم شوهرجان به کام خودم😋😋الان سرکاره چون رنگشون قرمز بود حیفم اومدم بدون بسته بزارم تم ولنتاین چون قرمزه بابسته گذاشتم بعدا که دید ازبسته درمیارمشون توسینی میچینم 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۶/۱۶                                        خدایا ۲۱ روز به تولد۳۰ سالگیم مونده خودت بزرگترین هدیه زندگیمونوبهمون بده صحیح وسالم ...ومارو به مقام زیبایه مادروپدر برسون  آرسام مَن. منوپدرت بی صبرانه منتظرتیم ❤❤دلم خیلی روشنه .......         خدایا شکرت ۲۹آبان بی بی چکم مثبت شد خدایافرزندم رو به تومسپارم وسلامت ازتومیخوامش💙💙 قندعسل مامان برایه درآغوش گرفتنت لحظه شماری میکنم عشق مامان💙💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها بخدا درتلاشم لکس بزارم ارسال نمیشه صبرکنید

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۶/۱۶                                        خدایا ۲۱ روز به تولد۳۰ سالگیم مونده خودت بزرگترین هدیه زندگیمونوبهمون بده صحیح وسالم ...ومارو به مقام زیبایه مادروپدر برسون  آرسام مَن. منوپدرت بی صبرانه منتظرتیم ❤❤دلم خیلی روشنه .......         خدایا شکرت ۲۹آبان بی بی چکم مثبت شد خدایافرزندم رو به تومسپارم وسلامت ازتومیخوامش💙💙 قندعسل مامان برایه درآغوش گرفتنت لحظه شماری میکنم عشق مامان💙💙

لایک

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]