2733
2739

سلام دو تا همکار آقا با سابقه‌ی بالا ی 10 سال دارم که کارشون اصلا خوب نیست من دو ساله اومدم کلی از کارها را راه انداختم حالا هر دو تاشون به خونم تشنه ان دیروز یه سیستمی را از صبح تا عصر نتونسته بودن درست کنن من امروز تو کمتر از نیم ساعت راه انداختمش جوری با غضب بهم نگاه میکنن هر چی هم که میگم اصلا جوابم را نمیدن یعنی روانم داره داغون میشه از دستشون

هر  چقدر هم به مدیر میگم از این بخش جابه جام کنه چون به کارم نیاز داره قبول نمیکنه از اون طرف این دو تا هم فکر میکنن من دنبال پست گرفتنم فکر میکنن جاشون را تنگ کردم کلا باهام قهرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب این واضحه که کار خانم ها از آقایون بهتره

منظم تر و قانون مدارتر هستن

چرا اذیت کنن؟ بخاطر ناکارآمد بودن و بی عرضه بودنشون؟! 

هم بی عرضه ان هم جواب نمیدن؟ 

خب به درک

به مدیر بگین این بی عرضه ها پاسخ منو نمیدن( اگر باید پاسخ بدن و مربوط به اونها میشه) 

به شخصه معتقدِ احترام در محل کار هستم

اما اگر خدایی نکرده موردی پیش بیاد که کسی زور بگه، با تمام وجودم اقدام میکنم و از حق خودم دفاع میکنم

اگه کارها را انجام ندم مدیر شاکی میشه وجهه ی خودمم خراب میشه اگر هم انجام بدم این دوتا حرص میخورن هر سه تا هم کارشناسیم برای هیچکدومشون هم مدیر تو این همه سال پست رئیس بخش را نزده اینا نگرانن که من رئیس بشم

کارم دولتیه با آزمون و کلی سختی اومدم اینجا کارمم دوست دارم ولی این دوتا به چشم رقیب نگاهم میکنن انگ ...

تحویلشون نگیر تا جاییم ک میتونی سوالم ازشون نپرس فقط کار خودتو انجام بده ب کار و سیستمای اونا کار نداشته باش اگرم کسی چیزی پرسید که مربوط ب کار اوناست بگو مننمیدونم از خود اقای فلانی بپرسید

2738
خب این واضحه که کار خانم ها از آقایون بهتره منظم تر و قانون مدارتر هستن چرا اذیت کنن؟ بخاطر ناکارآ ...

هر سه تو یه اتاق هستیم حتی جواب سلامم را هم به زور میدن مثلا اگه مولتی متر را پیدا نکنم بپرسم کجاست اصلا انگار نمیشنون یا نهایت خیلی سرد میگن خودت بگرد پیدا کن یه با یه پیچ را زورم نمی‌رسید باز کنم به یکیشون گفتم آقای فلانی این پیچ را باز میکنید داد زد سرم که برو به فلانی(معاونمون) بگو بیاد برات باز کنه

آره اونا خودشون هم متوجه شدن حتی معاونمون امروز به روشون آورد که شماها نتونستید فلانی سریع کار را جم ...

اهمیت نده

ببین این کار شایسته نیست ولی صرفا جهت حفظ امنیت خودت انجام بده

گاهی برو بیرون از اتاق با گوشیت صدا ضبط کن

دوست من استان البرز کار میکنه دقیقا شرایط شما رو داره خیلی وحشتناکتر

مردای ایرانی اکثرا تو محیط کار عقده ای هستن خیلی مواظب باش

گاهی کار انجام نده بگو منم بلد نیستم

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
بنظرم ی مدت سلام هم نده بیشتر از خودشون لج بازی کن هر مشکلی هم پیش اومد زنگ بزن ب معاون بگو اگه کاری ...

سلام که میکنم ولی مدتیه دیگه هر جایی کم میارن میذارم معاون بفهمه بعد انجام میدم که معلوم باشه کی داره کارها را انجام میده ولی دلم خونه از دستشون

2706