2737
2734

میخوام یجا برم سر کار 

ساعتش نصفه اداره کاره 

گفته حقوقشم نصف اداره کاره 

بیمه هم ۱۵ روز پرداخت میکنن برام 

میخوام بدونم ۱۵ روز مابقی ماه چی میشه میشه خودمون پرداخت نکنیم اصلا ؟ 

اون ۱۵ روز که کارفرما پرداخت میکنه، مابقیش رو میتونی بگی خودت پرداخت کنی که کامل باشه یا نه همینجوری نیمه بمونه

عیدی و سنوات و همه چیز هم نیمه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون ۱۵ روز که کارفرما پرداخت میکنه، مابقیش رو میتونی بگی خودت پرداخت کنی که کامل باشه یا نه همینجوری ...

اگه خودم بخوام پرداخت کنم ماهی چقدر از حقوقم کم میشه؟ چقدر یعنی باید برای اون ۱۵ رو بدم ؟ 

2731
اگه خودم بخوام پرداخت کنم ماهی چقدر از حقوقم کم میشه؟ چقدر یعنی باید برای اون ۱۵ رو بدم ؟  

به طور کلی بیمه ای که به تامین اجتماعی پرداخت میشه شامل ۳۰ درصد حقوقه، که ۷ درصدش رو کارمند و ۲۳ درصد رد کارفرما پرداخت میکنه‌.

بابت اون ۱۵ روز ۷ درصد از حقوق شما کسر میشه و اگر بخوای بقیه رو خودت بدی، از نصف حقوقت ۳۰ درصد

مثلا اگه ۵ تومن میگیری، از ۲۵۰۰ اون ۷ درصد و از ۲۵۰۰ دیگه ۳۰ درصد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄