2737
2734

من جدیدا یه مکان جدید داخل خونه پیدا کردم ک مناسب درس خوندن برای شبه 

و تقریبا نزدیکای ۳و۴ ک میخوابم نیم ساعت بعدش از خواب میپرم و صداهای عجیب میشنوم و انگار فلج میشه بدنم نمیتونم حرکت کنم 

فقط صلوات میفرستم و سوره ی توحید میخونم از ترسم و بعد از مدتی انگار بدنم از اون فلجی در میاد و مجبورم بلند شم برم داخل اتاق بخوابم 

ترسیدم واقعا چرا باید اون مکان اینطوری باشه نکنه جنی چیزی داره این خونه ک فکر میکنه این مکان متعلق ب اونه و هروقت من اونجا میخوابم میخواد منو اذیت کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خو مجبوری بری اونجا😐

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

احتمالا از مکانت جا به جا شدی واس اونه

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. وقتی بهت گفتم بای بای یعنی دیگه جوابتو نمیدم اعلان پیامتم بیاد در جا پاکش میکنم اصلا نمیخونم  حالا تو هی ریپ بزن پاره شی🤣حوصله بحث رو ندارم اگه چیزی گفتی و جوابتو ندادم بدون ارزش وقتمو نداری از همین جا بهت میگم بای بای هانی🖐️                                         ایمانِتون‌بویِ‌گناه‌میده………………!  (درخواست نمیپزیدم جز دوستانم)                       
2738