2733
2739
عنوان

چرا انقدر مقاومت می کنید!!!!

355 بازدید | 27 پست

چرا انقدر مردم ما دید بدی به روانشناس دارند 

دیگه روانپزشک که دشمن خونیشونه 

دوس عزیز هممون در کودکی دچار تراماهای بیشماری بودیم 

الان نیاز به تراپی داریم 

ما تو جامعه ای رشد کردیم که از کشتن کودک و فداکاریش برای ما گفته شده که قهرمانه درحالی که اون کودک بوده 

از فیلمهایی که همیشه مادر توش مرده بود و ما این اضطراب رو همچنان در خودمون داریم 

کارتونهای که مناسب سن هیچ کدوممون نبوده 

فیلمهای بی محتوا 

درصد بسیار کمی از ادمها هستند که روان سالمی دارند این توهین نیست همه و همه به خاطر شرایط اجتماعی و فرهنگی که توش رشد کردیم 

نیاز به تراپی رو دیونگی نخونید 

نیاز به روانپزشک رو دیوانگی نخونید 

به فکر درمان باشید تا قبل از اینکه وضعیت حادتر بشه 

هیچ ادمی از اینکه بهش بگی تو فلان مشکل و داری خوشحال نمیشه اما واقعیت همینه ما هممون نیاز به کمک داریم 

به ما میگید ما با اجنه در ارتباطیم باشه شما درست میگید چرا تو بازار فارکس و امثالهم از این ویژگیتون استفاده نمیکنید پس؟چرا شرایط مالی خوبی ایجاد نمیکنید برای خودتون 

با خودتون روراست باشین و مقاومت نکنید به درمان 

بعد یه تاپیک سیاسی میزنیم همه قطع دسترسی 

به راحتی اینجا از جن و خرافات گفته میشه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم میرم 2 ساله روانشناس ..

بعضی ها میگفتند که دیوانه ها میرن ولی اینطور نیست 

روح بیماره که میرن 

جسم نه

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. وقتی بهت گفتم بای بای یعنی دیگه جوابتو نمیدم اعلان پیامتم بیاد در جا پاکش میکنم اصلا نمیخونم  حالا تو هی ریپ بزن پاره شی🤣حوصله بحث رو ندارم اگه چیزی گفتی و جوابتو ندادم بدون ارزش وقتمو نداری از همین جا بهت میگم بای بای هانی🖐️                                         ایمانِتون‌بویِ‌گناه‌میده………………!  (درخواست نمیپزیدم جز دوستانم)                       

من خیلی در طول عمرم مشاوره و روانشناس رفتم منتهی کمک کننده نیستن... آخر خودت باید به خودت کمک کنی... کاربلد نداریم... میان از تکنیک هایی استفاده میکنن که به درد جامعه ایرانی و فرهنگ ما نمیخوره! یه چیزایی تو کتابا خوندن همونا رو میگن!

کاملا درست میگی عزیزم و متاسفانه هزینه های خیلی زیاده و فرهنگش که جزوی از ماست و باید درمون شه جا نیوفتاده من نمیتونم به پدرم بگم  روح و روانم بهم ریخته باید درمون شه در صورتی که سرماخوردگی باید درمون شه

2740
من خیلی در طول عمرم مشاوره و روانشناس رفتم منتهی کمک کننده نیستن... آخر خودت باید به خودت کمک کنی... ...

خوب عزیز دلم ما حتی برای مشکل جسمی هم چندین بار پزشک و عوض میکنیم تا نتیجه بگیریم 

من خودم الان چندین باره که رفتم خیلی هم نتیجه بخش بوده 

چون با شناخت درست انتخابش کردم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
من قبلا فکر میکردم فقط ننه بزرگم که سالها پیش فوت کرده به دیدن جن اعتقاد داره تازه خودمم دهه شصتیم ت ...

😂 

عضویت در نی نی سایت به من نشون داد چقدر هنوز باورهای خرافی پابرجا هستن ، حتی بین نسل جوون 

[QUOTE=328330324]تراپی اینطوریه که نیم ساعت میری میشینی فقط یارو گوش میده بعد یه تومن کارت میکشی میای با همین راحت

متاسفانه هزینه ها بالاست و باید خیلی هزینه کرد اما نتیجه مهمه 

ما وقتی روان خودمونو سالم نگه میداریم فقط خودمون نیستیم کل یه خانواده ارامش داره مخصوصا اگه مادر باشیم 

من چند ماهه میرم بخاطر ptsd بهم گفتش نیاز به روانکاوی داری و چند جلسه انجام دادیم بعد از اون یکم عجیب شدم میترسم توهمی شده باشم🤦

رفته بود پاکسازی یهو یه خانوم دیدم که از وسط سالن رد شد پرسیدم همکارتون اومده گفت نه چطور گفتم پس این خانومه کی بود؟ بنده خدا کپ کرده بود 

همکارم با ماشینش اومد تو پارکینگ دیدم یکی دیگه از همکارام رو صندلی شاگرد نشسته برام عجیب بود چرا اینا باهم اومدن بعد پیاده شد دیدم تنهاست کسیم رو‌صندلی شاگرد نیست اون یکی همکارم بعدش با ماشین خودش اومد 

رفته بودم اتاق همکار روبروییم برا کاری یهو دیدم یکی‌تو اتاقمه(اتاقامون به خاطر ارباب رجوع اپنه) چون دسته چک و مهرا همینجوری رو میز بود با ترس دویدم سمت اتاق ولی کسی نبود 

خلاصه دیگه تراپی ادامه ندادم شاید برم پیش کسی دیگه 

بخاطر اینکه فکر می کنن روانشناس هیچ کاری نمی کنه.یا فکر می کنن روانشناس و روانپزشک برای روانی ها هست و نمی دونن برای مثلا یه اضطراب یا تربیت فرزند هم باید به روانشناس مراجعه کرد. اگر هم بدونن فکر می کنن خب خودشون هیچ مشکلی ندارن.

2706