2752
2734
عنوان

احساس خفگی و تپش قلب لحظه ای

217 بازدید | 27 پست

بچه ها کسی اینطوری بوده؟حدود پنج روزه هرشب به مدت دوسه ثانیه اینجوری میشم حس سنگینی تو قفسه سینه دارم

و احساس خفگی و تنگی نفس و تپش قلب بلند😭

منم اینجورم وقتایی ک ناراحتم بحثم میشه با طرف قرص افسردگی میخورم 

اصلا نیازی نیست که خودتو با کسی مقایسه کنی هر کسی ستاره خودشو دنبال می کنه هر کسی سهم خودشو بر می داره و هر کسی رویای خودشو دنبال می کنه تو منحصر به فرد هستی نگران نباش بدون حاشیه به تلاشت ادامه بده حالا میخواد تو هر زمینه ای باشه به زودی موفق میشی...🌚🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم اینجورم وقتایی ک ناراحتم بحثم میشه با طرف قرص افسردگی میخورم 

دقیقا تو چند ثانیه کل علائمو دارید مثل من؟منم قرص اعصاب مصرف میکنم ممکنه عوارض اون باشه؟

برای شماهم فقط چند ثانیه هست و کل علائمو تو همون دوسه ثانیه دارید؟خیلی حس بدیه

نه مال من طولانی تره چند ساعت حتی بیشتر ...اون لحظه دوس دارم دست بزنم قلبمو در بیارم حالت تهوع هم میگیرم حس خیلی بدیه

وای سرنوشت....
2706