2733
2734

بچه ها سلام خوبین؟؟

من فقط رو زمین فقط خوابم می‌بره شوهرم رو‌تخت ! 😑

اصلا با هم جور نیستیم

با اینکه دوران مجردی رو تخت اوکی بودم ، اما الان از اینکه با یه نفر رو تخت باشم بدم میاد چون من فضای زیاد میخوام برا خواب که راحت باشم ،

اوایل هر جور شده جفتش می‌موندم رو تخت ، اما تا صبح خوابم نمی‌برد ،چند وقته موقع خواب پیشش میمونم رو تخت خوابش که ببره میام تو پذیرایی چون اینجا  سرده اونجا تو‌ اتاق گرممه ،

اونم مشکلی نداره با این قضیه فقط میگه بمون تا خوابم ببره پیشم باش ،

میخواستم ببینم به نظر شما راسته که میگن جدا خوابیدن مهر و محبت رو از بین می‌بره ؟🙁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیدم کسایی که جدا خوابیدن و مشکلی هم براشون پیش نیومده 

اونایی که بخاطر جدا خوابیدن براشون مشکل پیش اومده علت جدا خوابیدنشون فرق داشته 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2731

اره واقعا سرد میشن دو طرف

حالا منو شوهرم رو یه تخت ولی اون جدا من جدا میخابیم

نفسم بند میاد یکی دست بندازع دورم یا کلا بهم دست بزنه

عشق دام طبیعت است، برای تولید مثل.                                                        

بنظرم درست نیست یکی زمین بخوابه یکی رو تخت 

نوبتی یه شب زمین بخوابید یه شب رو تخت😁

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.                         
والا مامان من پیش بابام نمیخوابه اصلا خیلیم رابطشون خوبه😐

چند سالشونه

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.                         

من مجردم 

وااقعا بعصی روزا دوس دارم برم رو زمین بخابم چون دوس دارم جای زیاد تری داشته باشه 

واقعا رو تخت خوابم نمیبره 

مث الان ک میخام برم رو زمین 😂😂😂

دنیا پوچ تر از اونیه که دنبال گل باشی...
2706