2733
2734
عنوان

جنگ راه انداختن همسرم...

11530 بازدید | 209 پست

بچه ها یه  مدت طولانی هست که زندگی ما ارومه و همه چی خوب پیش میره ...من  از زندگی کم نمی‌گذارم. خونمون بزرگه و بچه کوچیک دارم با این حال با ریخت و پاش بچم ، خونه همیشه تمییزه .غذا همیشه آماده است .عصرونه و اینا هم توجه میکنم و میارم ...به بچم و همسرم هم به اندازه توجه میکنم ....نرمال منظورمه ....بعد بچه رو خوابوندم ...شوهرم شروع میکنه میگه ما برای هم مناسب نیستیم ...

حالا از ظهر ک اومده خونه بهانه اینکه تو وقتی من میام خونه شروع به کار میکنی )حالا میبینه خونه مرتبه چایی و میوه آماده است (من چیزی نگفتم به خاطر آرامش بچم .چون به خاطر اخلاقش که همش سوتفاعمی هست)مثلا میگه هر وقت میریم خونه فامیلای تو بچه مریض میشه (یا هر وقت بخوای بری خونه اقوامت باید منت منو بکشی تا ببرمت و از این  چیزای عجیب(منو بچه دو ساله هر دو قرص اعصاب میخوریم ..اقا سور و مور  و گنده و سالم هستند .....

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

حالا حرف شبش اینه که ما مناسب هم نیستیم و خونه هامون باید جدا کنیم به خاطر بچه نباید اسیر زندگی بشیم و اینا ....منم بهش گفتم تازه بعد از چند آل زندگی یادت افتاد ک مناسب هم نیستیم پس بیخود کردی که بچه دار شدی ...اون بچه مگه خودش خواسته بیاد تو این زندگیی .....

آینده اش خراب میشه وقتی جدا بشیم و کاری نمیشه کرد ‌...اونم دوباره حرفاش رو تکرار کرد و منم گفتم مگه من نشستم تو این خونه که تو این حرفا رو بارم کنی و میگذارم میرم ،هر روز نیای خونه پدرم بچه رو ببینی ..از راه قانون اقدام کن و از اون راه بچه رو ببین اونم گفت باشه 

انگار رفتاز شوهر منو گفتی

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

بعد ک به پدرم زنگ زدم نیم ساعت پیش ،و گفتم آقا بعد از چند سال زندگی یادش افتاده مناسب هم نیستیم و میگه جدداا بشیم .گفتم آماده میشم زنگ میزنم  بیایید دنبالم .

همیشه همینطوره؟

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

منم گوشی رو قطع کردم بعدش بهش گفتم ...این دفعه دیگه از اون دفعه ها نیست که جنگ راه بندازی و هیچی نگم به جون بچم برم دیگه پان رو این خونه نمی‌گذارم تک هم برو هر کاری میکنی بکن ..وسایلم رو اماده کردم گداشتم جلوی در منتهی بچم خواب بود همکاری نکرد تو لباس پوشیدن منم نخواستم ادیت  بشه 

الان هم اتاق کنار بچم خوابیدم در هم قفل کردم اونم بدون  بالش و اینا هیچی پدیرایی...یک کلام حرف نزد ...عوصی فقط میخواد حال من رو خراب کنه

زنگ زدم به پدرم بچه رو گفتم و بهش گفتم که فردا میام 

یعنی یهو بی دلیل بی زمینه قبلی اینو گفت؟ مطمعنی واقعا مشکلی نیست؟ 

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
2706