2733
2734
عنوان

مادر شوهرم جواب سلاممو نداد

678 بازدید | 56 پست

ما عقدیم، با خانوادم رفتیم خونشون پیش زنداداشام جواب سلاممو نداد ولی زنداداشمو گرفت بوسید و بلند جواب سلامشو داد.

منم هیچی نگفتم تا آخر نشستم و شوهرم اومد پیشم صداش کردن رفت و بعد به شوهرم گفتم مامانت پیش زنداداشام اینکارو نکنه یچیزی بهم میگن

فردا اومد گفت مامانم میگه عروسمه دوست دارم جوابشو ندم به زنداداشش چه ربطی داره

شما بودین چیکار میکردین؟ ناراحت نمیشدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که ۱۵ساله قطع رابطه ام ندیدمشون

بچه ها اینجا نه تاپیکاتون راحت حذف میشه نه کاربریتون تعلیق شه تاپیکاتون حذف میشه...یعنی کاربریت تعلیق شه کل تاپیکات وهمه میتونن ببینن... پس اثرت تاابد باقی میمونه ...اگر ممکنه شناسایی شی دیگه اینجا دردودل نکن ...مدیر سایت داری جوری جلومیری که کم کم همه خواننده خاموش بشن؟؟؟؟منظورتون چیه؟

دل بخواهی رفتار می کنه😌😌

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

من اینقدر رفتارهای بیشعوری از مادرشوهرم دیدم و دم نزدم ولی الان هم پشیمونم ک هیچی نگفتم بعضی وقتام خوشحالم ک هیچی نگفتم .

اگه جواب میدادم ک دیگه جرات نمیکرد چیزی بگه و این همه سال خودخوری نمیکردم .

ولی خوشحالم ک با نگفتنم رومون بهم باز نشد و‌الان باهام خوبه .

والا منم نمیدونم چی درسته چی غلط ولی مشخصه همسرتم مثل همسرم من بی سیاسته مشکلاتتو بهش بگی بهتر ک نمیکنه هیچ بدترم میکنه

2706