2752
2734
عنوان

فیله مرغ تو فر چجوری درست کنم

169 بازدید | 6 پست

سلام خانما،میشه طرز تهیه فیله مرغ یا رون مرغو تو سینی فر بگین چجوریه بدون فویل،واینکه سیب زمینی هم میخام کنارش بذارم،هرکی بلده کامل توضیح بده ممنون میشم

نفسم به نفسِ نفس جونم بنده،خداروشکر راضیم 

مرینت کن با هرچیزی که دوست داری،سینی فر خوب چرب کن یا اگرتوی پیرکس میخوای بذاری خوب چربش کن مرغهارو بچین داخلش طبقه وسط فر روی150/160بذاربپزه وقتی احساس کردی پخته وآب کف سینی یاظرف به اندازه سس غلیظ شده گریل روشن کن طلایی بشه اگر روش طلایی نبود

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فیله مزه دار کن  با زعفران و ادویه و یکم ماست بعد بزار ۳۰دقیقه استراحت بعد هم تو فر

فقط شعله های پایینو روشن کنم؟دمای ۱۸۰خوبه؟تو سینی فر بچینم؟

مرینت کن با هرچیزی که دوست داری،سینی فر خوب چرب کن یا اگرتوی پیرکس میخوای بذاری خوب چربش کن مرغهارو ...

آب نمیخاد بریزم دیگه؟ممنونم جواب دادین

آب نمیخاد بریزم دیگه؟ممنونم جواب دادین

قربونت عزیزم،نه آب نیازی نیست فقط ته همون ظرفت که موادزدی بهش یکم اب بزن که همه ی موادت خالی بشه

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍