2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونجا نوشته اسم و شماره پستچی زنگ‌بزن بپرس

یبار برا منم نوشته بود تحویل داده شد زنگ زدم گفتم به من ندادی گفت دادم همسایتون😑😂رفتم از همسایه گرفتم

چشمانت تابستان اهواز بود‌ و☀️دل من پیکان بی کولر🔥😂

عزیزم چندم سفارش دادی؟

پست آخر سال شلوغ ولی خاطرت جمع فردا نهایتا تا پس فردا میرسه دست پست پی برسه زیاد معطلی نداره 

من از هفته پیش دادم هنوز پست تهران مونده نمیدونم چرا ارسال نمیکنم گیر کردم می ترسم دیر برسه

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید

صبح برو اداره پست ،اسم مامور پست رو بگو ازش تحویل بگیر ،عوض شدن نمیارن دم خونه حالشو ندارن اینطوری مینوسن که خودت بری،من که سر همین موضوع باهاش دعوا کردم ،چندبار مامور پست می‌نوشت تحویل شده الکی که من خودم برم تحویل بگیرم 

اینم از کم کاری پستچی های عزیزه دیگه 😏

۳ بار قرار بود پستچی برام جنس بیاره هر سه بار هم خودم افتادم دنبالش

خونه ی ما دوربین داره آخرین قرار بود گواهینامه برام بیاره دیدم نوشته تحویل پست داده شده ولی ۵ ماه گذشت نیاوردن

رفتم اداره پست یه شهر دیگه اونجا پررو پررو برگشتن میگن آوردن خونه نبودید منم دعوا کردم گفتم بیا همین الان بریم دوربین برات چک کنم لعنت به جد و آباد آدم دروغگو

فقط میخوان از زیر کار در برن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2706