2733
2734

اااره بابا چیزی نیس... با چندتا دارو یکم ماساز و اینا خوب میشه اگ خیلی حاد باشه شاید عمل کنن چیزی نیس... بزن تو گوگل سرچ کن. ااره بابا حامله هم میشی صب کن فقط

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد

هیدروسل نمی‌دونم چیه ولی همسر منم واریکوسل گرید ۳ داشت عمل کرد والان دوتا بچه دارم بعد از عملش تقریبا شش ماه بعد باردار شدم ده سال هم خودم نخواستم بچه دار بشم بعد ده سال هم دومی رو باردارشدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اااره بابا چیزی نیس... با چندتا دارو یکم ماساز و اینا خوب میشه اگ خیلی حاد باشه شاید عمل کنن چیزی نی ...

عزیزم از کجا میدونید شما؟!

دارم دق میکنم💔🥺

هیدروسل و گرید۱ خطرناک نیست؟

البته هنوز دکتر ندیده تو تاپیک های قبلم آزمایش و سونو رو گذاشتم کامل ی نفر بهم گفته گرید ۱ هست شما هم نگاه می‌کنید لطفا

2731
هیدروسل نمی‌دونم چیه ولی همسر منم واریکوسل گرید ۳ داشت عمل کرد والان دوتا بچه دارم بعد از عملش تقریب ...

خداروشکر عزیزم 

هیدروسل جمع شدن آب اطراف بیضه هست بیشتر تو کودکان دیده میشه

اخه میگن گرید پایین نباید عمل کرد عمل کنی بدتر میشه اگه بالا باشه با عمل خوب میشه🥺

میشه سونو رو تاپیک قبل گذاشتم نگاه کنید لطفا

عزیزم از کجا میدونید شما؟! دارم دق میکنم💔🥺 هیدروسل و گرید۱ خطرناک نیست؟ البته هنوز دکتر ندید ...

اااره چیز خاصی نیییس.. قابله درمانه... منم خیییلی از ازمایش اونا رو نمیدونم ولی از نزدیکانمون داشتن بعد از ی مدتی درمان شد ب سادگی... و الانم دوتا بچه داره

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد
اااره چیز خاصی نیییس.. قابله درمانه... منم خیییلی از ازمایش اونا رو نمیدونم ولی از نزدیکانمون داشتن ...

یک نوع پیچیدگی رگ خونی هست... پیچ خوردگی درواقع... اون ادیت میکنه و با چندتا دارو بعصی کارا یا ورزش یا استراحت خوب میشه ی مدت بعد

2740
خداروشکر عزیزم  هیدروسل جمع شدن آب اطراف بیضه هست بیشتر تو کودکان دیده میشه اخه میگن گرید ...

نگران نباش گلم اگه نیاز به عمل باشه که تشخیص میدم دیگه ،گریدش پایینه با همون دارو فک کنم خوب بشه چیزی نیست عزیزدلم 

یک نوع پیچیدگی رگ خونی هست... پیچ خوردگی درواقع... اون ادیت میکنه و با چندتا دارو بعصی کارا یا ورزش ...

توکل به خدا مناسفانه مشکلی پیش اومده تا هفته بعد نمیتونبم دکتر بریم فکر و خیال دیوونه م کرده 

تازه ما اصلا اقدام نکردیم دیگه میترسم اقدام کنم میگن اگه ضعیف بلشه که هست  قلبش ممکنه تشکیل نشه کورتاژ باید کنی

تحرک اسپرم صفره😭

سونو هم که تاجایی که فهمیدم همه چیز نرماله انگار حالا دوستت بلد بوده شاید ،پلی تا وقتی پیش دکتر نبردی و دکتر ندیده الکی استرس نداشته باش  واریکوسل هم باشه اصلاااا جای نگرانی نداره قربونت برم

2706