2737
2739
عنوان

دارم جدا میشم کمک

141 بازدید | 9 پست

بعد ده سال زندگی دیگه کم آوردم دیگه خسته شدم . دیگه نا ندارم. مریض و افسرده. 

اصلا خدا هست؟

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

چرا اخه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۱۰ سال با یک مرد پارانوئید زندگی کردم

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

شکاک و بدبین شدید.

انقدر که آخرین بار میخواست منو بزنه . اول صبح تا چشم باز کردم.

گفتم چته .

گفت خواب دیدم داری بهم خیانت میکنی.

تا ۲ روز قهر بود

چرا اخه

حاضرم تمام دنیام بدم دخترم و بهم بده .۸ سالشه . بدون من دوم نمیاره.

مشقاش مونده. پیش من نیست . بدون من....

حاضرم تمام دنیام بدم دخترم و بهم بده .۸ سالشه . بدون من دوم نمیاره. مشقاش مونده. پیش من نیست . بدون ...

🥺🥺🥺

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740
بدون بچه رفتی خونه بابات؟ 

نزاشت بیارم. زنگ زد پلیس