2737
2734

من خودم اول شروع میکنم

پسرم ۵ سالشه ، وقتی ۴ سالش بود به خالش گفت بابام (بین دوتا پا رو نشونش داد) اینجا یه چیز کوچیک داره تکون‌میخوره

و خواهرم داشت از خنده غش می‌کرد و من از خجالت رفتم از اتاق بیرون. نمیدونم چجوری دیده آخه حتی باباش حمومش هم میبره لباس زیر پاشه

یه بارم بسته کاندوم که تو کارتنی بود و گوشه کمد جاسازی کردیم . رفته در آورد داد به خالش گفته این چیه  🤣🤣

حالا شما تعریف کنین لطفا ، شاد بشیم یکم🥰😁

زندگی همچنان زیباست

یه بار بچه خواهرم کوچیک بود سر سفره به داداشم گفت بیا دست کنیم تو لباس خاله می می هاشو بلرزونیم😑😑😑

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عمم اینا خونشون چسبیده به خونه مادربزرگمه بیخبر رفتیم خونشون درو زدیم دخترش باز کرد چهار سالش بود 

ازش پرسیدم مامانت کجاست گفت با بابام حمومن 😂😂در صورتی که شوهر عمم اصلا خونه نبود نمیدونم چی تو مغز دخترش گذشت اونجوری گفت جلو مهمونا

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
عمم اینا خونشون چسبیده به خونه مادربزرگمه بیخبر رفتیم خونشون درو زدیم دخترش باز کرد چهار سالش بود&nb ...

شاید یه بار دیده 😁😁

خطرین خیلی

پسرم رفته به پدرشوهرم گفته بابا همش مامان و بغل میکنه من دوس ندارم

زندگی همچنان زیباست
شاید یه بار دیده 😁😁 خطرین خیلی پسرم رفته به پدرشوهرم گفته بابا همش مامان و بغل میکنه من دوس ندار ...

شاید خلاصه که پیش مهمونا آب شدیم 😂

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن