2733
2739
عنوان

کالری شماری زیره

137 بازدید | 30 پست

فکرشو نمیکردم دو ۲ هفته ۳ کیلو کم کنم احتمالا ترازوها فرق میکنه چون ۲ جای متفاوت وزن کردم تو خونه ترازو ندارم ۲ هفته قبل ۶۷ بودم امروز ۶۴ بودم من باورم نشد تو برنامه زدم ۶۵ خیلی تشویقم کرد😅😅

زیره عالیه 

من تو یه ماهو نیم 8کیلو کم کردم 

البته همزمان باشگاه هم میرفتم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم زیره داشتم یادش بخیر هرچی می‌خوردم کالریشو اونجا وارد میکردم😅خیلی خوبه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
زیره عالیه  من تو یه ماهو نیم 8کیلو کم کردم

واقعا یعنی همون ۳ کیلو کم کردم پس کالریم ۱۳۰۰ تا هست خیلی رعایت کردم هفته اول خیلی گشنم میشد  ولی دیگه عادت کردم

2738
منم زیره داشتم یادش بخیر هرچی می‌خوردم کالریشو اونجا وارد میکردم😅خیلی خوبه

آدم یکم وسواس میگیره زیادی هم حساسیت خوب نیست دیگه بعد یه مدت تقریبا آدم میفهمه چقدر بخوره خوبه

آدم یکم وسواس میگیره زیادی هم حساسیت خوب نیست دیگه بعد یه مدت تقریبا آدم میفهمه چقدر بخوره خوبه

من دوسال پیش تقریبا استفاده میکردم 

وقتی به وزن دلخواهم رسیدم گذاشتمش کنار 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
من دوسال پیش تقریبا استفاده میکردم  وقتی به وزن دلخواهم رسیدم گذاشتمش کنار

تو چند ماه چقدر کم کردی 

بعد باز چاق شدی؟

من ضعیف شدم زود زود سرما میخورم چون نمیتونم میوه جات اینا خوب بخورم

تو چند ماه چقدر کم کردی  بعد باز چاق شدی؟ من ضعیف شدم زود زود سرما میخورم چون نمیتونم میوه جا ...

سه چهار ماه ۳۰ و خورده ای 

نه چاق نشدم خداروشکر