2733
2739
عنوان

دلم برای بچم پر میکشه🙃💔

799 بازدید | 47 پست

حس میکنم یه کوه بزرگ و سنگین گذاشتن رو دلم

اوایل باز توان گریه کردن داشتم

الان فقط بغض داره خفم میکنه نمیتونم گریه کنم 

حس میکنم قلبم دیگه توان تپیدن نداره💔

فقط به خدا میگم چجوری دلت اومد ازم بگیریش🙃

تو ک بعد دو سال انتظار داده بودیش

چرا عمر خوشحالیمون کوتاه بود

موهام کلی سفید شده تو این چند ماه ک بچم رفته🙃

همش صدای دکتر تو سرم میپیچه ک گفت متاسفانه رشد جنین متوقف شده و ضربان نداره💔 

کاش منم با بچم میرفتم 

دیگه توان ادامه دادن ندارم

هررر کاری کردم هر راهی رفتم خدا یه سنگ انداخت جلو پام ،یجوری اذیتم کرد

الانم ۶ ماهه دیگه تبدیل شدم ب مرده‌ متحرک🙃

کاش حداقل میتونستم از ته دل گریه کنم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند هفته بودی عزیزم.درکت میکنم سخته ولی به مرور حالت بهتر میشه.

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2731

اميدوارم خدا به قلبت ارامش بده 

خودتو قوى كن ،بايد براى مادر شدن ى نى نى سالم و زيبا خودتو اماده كنى

اون بچه مامان ضعيف و افسرده نمى خواد ااااااا

امروز نيت كن ،ان شاءالله اگه تا سال ديگه اين موقع باردار بودى يا نى نى دار در حد توانت ى نذرى بدى بيرون (مثلا ى كيلو شكلات)و يا…

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅

عزیزم انشالله خدا یه نی نی سالم بهتون بده

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️
2740

چقد خودت بخاطر یه جنین که به دنیا نیومده باختی قشنگم تو این دنیا خودت از همه مهم تری.. مثل اون بچه رو انشالله میتونی بیاری اما خودت فقط یکی هستی و یبار آفریده شدی... عزیزم خاله منم سقط جنین داشت چون ضربان قلبش متوقف شده بود ولی دست من و شما نیست دست اون بالاسریه حتما حکمتی بوده روحیت از دست نده این زندگی هنوز کلی قشنگی داره 

چقد خودت بخاطر یه جنین که به دنیا نیومده باختی قشنگم تو این دنیا خودت از همه مهم تری.. مثل اون بچه ر ...

اخه بخاطر دارو هایی ک میخورم دیگه هم جسمم نابود شده هم روح و روانم🙃

دو سال دربدر دکترا بودم اونو باردار شدم

الانم حتی دارو جواب نمیده سه ماهه باز اسیره دکترام

هنوز مادر نشدم ولی نمتونم کسی رو مثل استارتر درک کنم بخاطر بچه ای که به دنیا نیومده اینجور نا امید بشه ..جونین باز باردار میشین حتما صلاح نبوده به دنیا بیاد شاید به دنیا میومد سالم نبود اصلا نمیتونم درک کنم 

هنوز مادر نشدم ولی نمتونم کسی رو مثل استارتر درک کنم بخاطر بچه ای که به دنیا نیومده اینجور نا امید ب ...

دقیقا منم تا این بلا سرم نیومده بود همین حرفو میزدم🙃

حتی اون موقع ک بچه دار نمیشدم و دکتر میرفتم یه خانمه بچش سقط شده بود چشاش پر میشد وقتی در موردش حرف میزد من  تو دلم میگفتم یجوری بغض کرده انگار بچه بزرگ از دست داده وقتی ندیدیش چرا باید ناراحت باشی

ولی همین که باردار میشی یه حس مادرانه میاد سراغت همون بچه ای ک ندیدیش از جونت هم برات عزیز تر میشه 

حالا بماند ک بعد کلی دکتر و دارو باردار شده بودم من😔