2733
2734

من اون مدلی ام که کلاه لبه دار میذارم با کاپشن و شلوار مام و کتونی می‌پوشم در رنگهای مختلف

خیلی دوست دارم تغییر سبک بدم

مثلاً گاهی که شلوار دمپا و کفش پاشنه بلند می‌پوشم با کت و شال همسرم و دخترم میگن خیلی بهت میاد

اما ضایع نیست؟

مامانم نظرش اینه هرطور دوست داری باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من کلا استایلم پسرانه بود بعد که عقد کردم شوهرم گفت حداقل اسپرت بر نمیداری پسرانه هم بر ندار😂اول پسرانه بود بعد شد اسپرت بعد دیدم گیر های بقیه بیشتر شده که میگن چرا مثل دخترا لباس نمیپوشیو فلان الان گاهی کت و شلوار میپوشم وقتی میپوشم حس میکنم همه برگشتن بهم نگاه میکنن😂یا حس میکنم زشت شدم ولی همه میگن خیلیییی خانوم شدی با این خاطر بازم استایلی که توشش راحتم رو انتخاب میکنم

تو خیابون اسپرت .میری خونه کسی مهمونی رسمی. میری شام رستوران یکم رسمی  دیگه بستگی به جایی که م ...

اینجوری ضایع نیست؟

مثلاً میخواستم برم جلسه مجبورا رسمی پوشیدم اما همچنان منو تو خیابون ببینن نمیکن چرا این مدلیه؟نمیخوام کسی فکر کنه استایل خودمو ندارم و هر دفعه یه سبک هستم

خی لباس هر مکان با یه جای دیگه متفاوته من میرم کلاس یه جور لباس میپوشم مهمونی میرم یجور عروسی هم یه جور دیگه نمیشه همه جا یه شکل لباس پوشید که

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
اینجوری ضایع نیست؟ مثلاً میخواستم برم جلسه مجبورا رسمی پوشیدم اما همچنان منو تو خیابون ببینن نمیکن ...

نه اتفاقا اینکه تو جلسه اسپرت بپوشی ضایعست

هرجایی استایل خودش رو میطلبه

ادم ک همش نیاید ی جور بپوشه  مثلا جاهای مجلسی ک شما نمیتونی تیپ خیلی اسپرت بزنی همه چی رو باه ...

مرسی عزیزم منم منظورم همین بود همه جا نمیشه که کلاه گذاشت با کتونی و اینا

اما دلم میخواد همیشه رسمی باشم 😇