2733
2739
عنوان

توروخدا بیاین ترمیم معدل

78 بازدید | 8 پست

خانما تا کی وقت هست برای ثبت نام؟

باید برم مدرسه بزرگسال؟

ممنون میشم برای رسیدن به حاجتم برام دعا کنید 🌹🌹هرکی برام دعا کرد بهم بگه براش ۵ تا کوثر بخونم🌹

تا 19 اسفند . نه آنلاین باید ثبت نام کنی از سایت مای مدیو

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
تا 19 اسفند . نه آنلاین باید ثبت نام کنی از سایت مای مدیو

آجی خدا خیرت خیرت بده

مطمئنی تا ۱۹ اسفند؟

ممنون میشم برای رسیدن به حاجتم برام دعا کنید 🌹🌹هرکی برام دعا کرد بهم بگه براش ۵ تا کوثر بخونم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آجی خدا خیرت خیرت بده مطمئنی تا ۱۹ اسفند؟

اره من که خبرش رو دیدم نوشته بود از 15بهمن شروع میشه و تا 19اسفند وقت هست

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
2728
 اره من که خبرش رو دیدم نوشته بود از 15بهمن شروع میشه و تا 19اسفند وقت هست

ممنون🌹

هنوز خبری از ثبت نام نیست و بخاطر همین معلوم نیست مهلتش تا کی باشه

آجی الان من استرس گرفتم نمیدونم چکار کتم

الان بابد برم سایت ثبت نام کنم؟

آجی الان من استرس گرفتم نمیدونم چکار کتم الان بابد برم سایت ثبت نام کنم؟

نه عزیزم فعلا نباید کاری کنی . سایت هنوز کامل درست نشده. هر موقع ثبت نام شروع بشه خودشون اعلام میکنن

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍
2740
نه عزیزم فعلا نباید کاری کنی . سایت هنوز کامل درست نشده. هر موقع ثبت نام شروع بشه خودشون اعلام میکنن

ممنون آجی خیر ببینی

یخدا خیلی استرس داشتم فکر میکردم وقتش تموم شده