2733
2739
عنوان

گودی کمر

122 بازدید | 15 پست

سلام دوستان شب بخیر ممنون میشم راهنمایی گنید من گودی کمر دارم ارثیه پدرمم دارن باسنم برجسته میزنه بیرون ک اصلا دوس ندارم شککم چون میرنه بیرون شکمم بزرگ نی ولی تختم نی کمرم انگار ی چاله هس تو ستون فقراتم کمر درد میشم میگن خیلی ضررر داره😭تازه باعث شده قدمم کوچیک دیده شه چون انگار کل بدنم باسن س ینه هم ب مادر رفت اونم زیاده ولی قدم متناسب نیس چکار کنم رفع شن کوچک شن😭😭اگ راهکاری دارین بدین ورزش جراحی ..

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم طب سنتی گفت ۱۵ جلسه گودی رو از بین میرم اما شرایطش رو نداشتم نرفتم ببینم تاثیر داره یا نه

یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ''' خدایا شکرت بعد از ۱ سال اقدام باردار شدم ان شاءالله به لطف خدا و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها  بچم پسر است و اسمش رو میذارم امیر محمد . خدایا خودت کمکم کن بدون امتحان کردنم
2731
بدترین چیز تو دنیاس با ورزش ی کم بهتر میشع

بخدا اره مردم میگن باسن خوبه فلانع ولی من اصلا دوس ندارم کاش پشت منم عادی بود

2740
بخدا اره مردم میگن باسن خوبه فلانع ولی من اصلا دوس ندارم کاش پشت منم عادی بود

میفهممت

منم دارم. از اینور و از اون ور در زده، کمر آدمم میشکنه. فقط وقتی متعادل میشی ک سنگ ببندی ب شکمت و بشی نی قلیون!

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
من دارم طب سنتی گفت ۱۵ جلسه گودی رو از بین میرم اما شرایطش رو نداشتم نرفتم ببینم تاثیر داره یا نه

اعتقاد ندارم ب طب سنتی

میفهممت منم دارم. از اینور و از اون ور در زده، کمر آدمم میشکنه. فقط وقتی متعادل میشی ک سنگ ببندی ب ...

چقدر درک میکنی😭😭

چقدر درک میکنی😭😭

چون منم عذاب میکشم

از خودم بدم میاد ولی دیگه بعد ۳۳سال پذیرفتم ک طبیعی نیستم. حالا هرچی هرکس بگه خوبه یا نطر منفی بده برام مهم نیست. چیکارش میتونم بکنم؟ هیچی. 

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
2706