2733
2739
عنوان

چرا من درک نمیکنم؟

83 بازدید | 4 پست

اینایی که از برادرشون میترسن و برادره هر غلطی دلش میخواد میکنه هر جور دلش میخواد رفتار میکنه باهاشون هیچ کس هم هیچی نمیگه؟بعد میگی دفاع کن از خودت میگه میکشه منو

آقا پدر اوکی حتی شوهر هم اوکی ولی آخه برادر؟ پس پدرشون تو اون خونه چه کاره اس مترسکه؟

برای پرنده ای که کل عمرش را در قفس گذرانده پرواز بیماری است و برای کسانی که مفهوم پرواز 🦅را نمیفهمند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر میشوی. 
همون بهتر داداش ندارم😂

منم ندارم ولی اگه داشتم و میخواست همچین غلطایی کنه مطمئنم بابام به شونصد قسمت نامساوی تقسیمش میکرد

این اظهار نظرهایی که داداشای بعضیا میکنن بابای من به خودش اجازه نمیده بکنه

برای پرنده ای که کل عمرش را در قفس گذرانده پرواز بیماری است و برای کسانی که مفهوم پرواز 🦅را نمیفهمند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر میشوی. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون توی خانواده به پسرا انقد بها دادن که به خودش اجازه میده واسه خواهر تعیین تکلیف کنه و معمولا پدر یا مادر هم پشت اون.پسر هستن و توی سر دختر میزنن 

واسه ماها که برادر نداریم 

یا کسای که توی خانواده اینجور زورگویی ها وجود نداره بزرگشدن باور کردنی نیس

من خودم دخترای یکی ازفامیلامون اینجوری هستن تاجایی که داداشا نزاشتن اینا درس بخونن و به زور شوهرشون دادن

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2742
چون توی خانواده به پسرا انقد بها دادن که به خودش اجازه میده واسه خواهر تعیین تکلیف کنه و معمولا پدر ...

خاک تو سر همچین مادری با تربیت کردنش

واقعا خاک توسرش

اخه چجوری اجازه میدن یه بچه در مورد زندگی یه بچه دیگه تصمیم بگیره؟

من اگه تو همچین خانواده ای به دنیا میومدم یا فرار میکردم یا دق میکردم والا طاقت این خانواده های مردسالار رو اصلا ندارم

میگم دیدم تو این سایت یکی نوشته بود داداشم گفته دانشگاه فقط فرهنگیان چون دختر پسر جداست آخه لامصب به داداشت چه اصلا شاید خواستی بری تو دانشگاه با یکی آشنا شی ازدواج کنی.