2737
2734

دارم ازدلتنگی میمیرم نمیدونم چیکارکنم تابتونم بهش کمک کنم هرچی توگوگل میگردم که یه سندمعتبرپیداکنم که خواندن دعاوفاتحه تاثیری توحالش داره یانه چیزی پیدانمیکنم چیکارکنم پدرم دستش ازدنیاکوتاهه خدایادارم روانی میشم😭😭😭😭😭😭😭

نماز والدین واسشون بخون. 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

اخ قلبم 

خدارحمتشون کنه عزیزم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
الان یه مطلب خوندم که هیچ کدوم ایناتاثیری به حالشون نداره

مگه میشه نداشته باشه پس این آخوندا چی میگن

تو بخون 

سعی کن خمس و زکات اگه بر گردنش هست تموم کنید براش نماز و روزه بدین بگیره اگه حق الناسی گردنشه بدین 

دیگه کارای که میتونید

چی هست؟معتبره؟

بله عزیزم معتبره ، دینتون رو نمیدونم ولی اگه مسلمان هستی نمازهای یومیه خودتو اول وقت بخون، بعد هر پنجشنبه یا بعد از هر نماز مغرب و‌عشا واسه پدرت نماز والدین بخون. مفتایح الجنان جز کتاب های معتبر و سند داره ازش استفاده کن.

این نمازهم انقد ثواب داره واسه والدین فوت شده که روایت هست اموات میگن کاش زنده میشدیم و پای این فرزندمون ک این نمازو واسمون خوند رو میبوسیدیم!! انقد ثوابش زیاده.

اگرم دینتون چیز دیگه ای منابع دینی خودتون رو مطالعه کنید ،اطلاع ندارم ادیان دیگه رو.🙏🏻🌹

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
حق الناس باشه هم من نمیدونم درحق کی بوده

شمااکه پدرت اعتقادی داشته براش بخون تو بخون و بفرست براش اگه به درد نخوره که ضررنمیکنی یکساعت وقت بذار روزی یک قران بخون صلوات بفرست بعد میتونی لباس میوه و اینا خیرات کنی ببری بهزیستی ها بدی