2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط ملت برو بعد پارتی میخاد ما با کارکناش رفیق بود شوهرم زود ثبت شد با معاونشم اشنا بودیم دوتا ضامن کم کرد خداروشکر زود گرفتیم  تابستون 

🌻دعا میکنی خونه دارشم😔؟خسته شدم خیلی خوشبختیم به خونه دارشدنمه که راحت شم با آسوده بخوابم🥺💔دعا کن خواهرم .بگو صلوات بفرستم واست
فک کنم من ملی بود ماهم چندماه طول کشید همسرم هفته ای۳بارمیرف زیاد پیگیرباش

منم الان‌ مدارک هامو بردم

فقط باید زنگ بزنن ک ضامنا رو ببریم اونم خبری نشده

خدایا همه امیدم به توعه♥️
فقط ملت برو بعد پارتی میخاد ما با کارکناش رفیق بود شوهرم زود ثبت شد با معاونشم اشنا بودیم دوتا ضامن ...

خداروشکر عزیزم

اخه من دیگ ملی ثبت نام کردم

من صادرات ثبت نام کردم ولی خیلی طول کشید مهر ثبت نام کردم قرار اول اسفند بدن شایدم نه

وای چرا اینقد طول کشیده؟

من به شدت هم به وام احتیاج دارم

پس قرار بود بدون صف بدن

چی شد

خداروشکر عزیزم اخه من دیگ ملی ثبت نام کردم

قربونت بشم توهم پیگیری کن اشنا داری؟؟ فقط پارتی میخاد وگرنه نمیدن لعنتی ها 

تا اینور سال هم بگیرین 

🌻دعا میکنی خونه دارشم😔؟خسته شدم خیلی خوشبختیم به خونه دارشدنمه که راحت شم با آسوده بخوابم🥺💔دعا کن خواهرم .بگو صلوات بفرستم واست
من کارمند بانک صادراتم کلا زیاد طول میکشه از وقتی وام فرزندآوری اضافه شده صف وام ازدواج خیلی طو ...

پس ینی ممکنه بیفته برای بعده عید؟

قربونت بشم توهم پیگیری کن اشنا داری؟؟ فقط پارتی میخاد وگرنه نمیدن لعنتی ها  تا اینور سال هم بگ ...

من خودم جای دیگ زندگی میکنم

و‌جای دیگ هم ثبت نام‌کردم

ولی نتونسم برم پیگیری کنم

هذچی به بانک هم زنگ‌ میزنم جواب نمیدن

ینی پیگیری کنی جواب میدن؟

2801