2737
2739
عنوان

میکس خوردن بچم.....

70 بازدید | 4 پست

مامانا من چیکار کنم   چیو بیارم برای بچم یکم میبره تو دهنش یکم که نرم شد تف میکنه همه رو ۱۸ ماهشه. اصن نمیخوره جویدنو یاد بگیره همه رو تف میکنه بیرون

Victory is not never to fall, It is to rise after every fall

اول خوب میخورد یا از اول اینجوری بود؟ 

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسر اولم میکس میخورد تا دو سالگی میکس خورد. پدرم در اومد تا درست شد. یه هفته غذا نخورد بعد کم کم شروع به خوردن کرد. اونم آهسته. یه وعده غذا یک ساعت طول میداد. جویدن یاد نگرفته بود

دومی از اول میکس نخورد. الان ۵ سالشه. خوش غذا نیست ولی حداقل جویدن بلده. سریع غذا میخوره

شمام دیگه اصلا میکس نده. اول مقاومت میکنه کم کم عادت میکنه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.