2733
2734
عنوان

بچم زبونش میگیره

1878 بازدید | 131 پست

بهش ازدیشب چندباراب اناردادم بهترشده 

ممکنه کامل خوببشه؟۲سال وهفت ماهش 

هفته پیش موز خیلی خورد ممکنه ازاون باش لکنتش

هدف اول ۷۴🔒هدف دوم ۷۲🔒 هدف سوم ۷۰ 🔒هدف اخر۶۸🔒میخواهم💚 میتوانم 💜میشود💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لکنت چه ربطی به خورد و خوراک داره

ببر دکتر بچه رو

مگه عهد بوقی میری دنبال این چیزا

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2731

آخه بچه ی دوسال مثل بلبل نمیتونه حرف بزنه که،همه‌ی بچه لکنت دارن اولش 

آخه موز ربطی نداره بابا 

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊
لکنت چه ربطی به خورد و خوراک داره ببر دکتر بچه رو مگه عهد بوقی میری دنبال این چیزا

خاک تو سرت بااین حرف زدنت ولی توقطعا ادمایه عهدبوق بزرگت کردن بااین طرز برخورد احمق

آخه بچه ی دوسال مثل بلبل نمیتونه حرف بزنه که،همه‌ی بچه لکنت دارن اولش  آخه موز ربطی نداره بابا ...

بچه من مثل بلبل حرف میزد دوسال و۷ماهشه ۴تاشعر حفظ بود و حروف انگلیسی تااخر حفظ کرد

2740
خاک تو سرت بااین حرف زدنت ولی توقطعا ادمایه عهدبوق بزرگت کردن بااین طرز برخورد احمق

خیلی بی ادب و بی شخصیتی

بااین عقل همون اب انار بده بچت....

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)

عزیزم این کاربر درست میگن ربطی نداره برید دکتر اگر قبلا درست و بدون مشکل بوده

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

فحش چرا عزیزم

🙏🏻😘نی نی سایت جایی برای خالی کردن عقده هاتون وفحش های تودلتون مونده نیست،اینجا به هم کمک کنید نه تخریب😘
بچه من مثل بلبل حرف میزد دوسال و۷ماهشه ۴تاشعر حفظ بود و حروف انگلیسی تااخر حفظ کرد

از چیزی نترسیده 

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

چقدر بی شخصت و گاوی

ادم احمق نفهم بی شعور

چرا هر چیزی لایق امثال بابات و هفت جد و ابادته داری به بقیه نسبت میذی

چی بهت گفتم جو گیر گاو

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2706