2752
2734

شکم گنده تر از من فکر نکنم باشه

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اولین قدم رو از جوشانده عرق نعنا و گلاب با بارهنگ با یه قاشق عسل . ناشتایی و آخر شب . و حذف آب سرد (فقط ولرم دمای محیط) شروع کردم.

یه لیوان عرق نعنا و گلاب و یه قاشق بارهنگ ۵ دقیقه آروم بجوشه خنک شد با یه قاشق عسل قاطی شه آروم آروم بخوریم.

نسبت عرق نعنا و گلاب هم بستگی به مزاجتون داره که یلوست هستید یا اسهال، طبعتون گرمه یا سرد

دومین کاری که کردم برای سرخ کردنی ها از روغن زیتون استفاده کردم و روغن معمولی رو حذف کردم و حتی الامکان شام رو که غالبا سرخ کردنی میخوردم توی هواپز با روغن زیتون (البته تقریبا فراوون) درست میکنم. یعنی روغن سرخ کردنی رو با زیتون جابجا کردم

طب سنتی چه تاثیری داشت  میشه بگید ؟

ببینید من میگرن شدید داشتم که سه سال قرص خوردم و حتی سراغ دستگاه که به سر میزنن هم رفتم ولی فایده نداشت، شوهرم هم مشکل داشت که همه رو با طب سنتی طی به مدت حل کردیم

بعد سه روز اسهالم قطع شد کامل و نفخم هم برطرف شد ، حالا صبح ناشتا و شب قبل خواب به فاصله نیم نا یک ساعت بعد ترکیب عرق نعنا و بارهنگ ، دومی رو که موثرترین در تاریخ بشره شروع کردم (قبلا امتحان کرده بودم)

یک قاشق اسپند رو توی الک چای ریز میشورم و با یک لیوان کامل آب عسل ولرم (رو به گرم قورت میدم)، ببینید قورت دادن مهمه. جویده نباید بشه.و من چون طبعم گرمه و ممکنه اذیتم کنه توی اب عسل لیمو ترش تازه هم میریزم ، عالیه عالی

استارتر تو مزاجت صفراوی هس ممکنه روش‌هایی که میگی برای بقیه مزاج ها ضرر باشه

نه لیشترین ضررش مال صفراوی هاست میگم چکار کردم که اذیت نکنه اولا توی ابی که همراهش می خوردم لیمو ترش ریختم و ثانیا

بعد سه روز که قشنگ بدنم گرم افتاد و تقریبا نعنا بارهنگ کار خودشو کرده بود اونو حذف کردم و در مرحله آخر

ناشتا و آخر شب اول اسپند و آب عسل و بعد نیم تا یک ساعت ترکیب عرق کاسنی و شاطره با خاکشیر و شیرین کننده سرکنگبین

رو می خورم ! که تمام جوشهامم بعد چند روز خوابیدن (به خاطر گرمی از جوش میزنم، قلب و کبدم داغه)

2706