2752
2734
نه اونو پرسیدم که چاقی شکم پهلو گفت مال سردی گوارشه که اسپند بخور ۴۰ روز ، من مصرف کردم به چهل روز ن ...

عزیزم انگار زیاد به طب سنتی سر میزنی 

غلبه ی بلغم رو چطور فهمیدی به استخوان میزنه ؟ 

در کل راضی هستی از درمان با طب سنتی؟

من دوست ندارم لاغر شم چون الان خوبم ولی شکم بدی دارم 

🤕

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
نه والا انقدر نمیخورم اصلا ،خوراکم خیلی معمولیه تحرکم هم نرمال حتی بیشتر چون تو خونه خیلی راه میرم.

پس همون غلبه ی بلغم دارید ، پوستتون سفیده؟ بدنتون به نسبت دماش پایینه؟ دست میزنید به بدنتون بیشتر عضله ست یا حالت یکمی شل داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی یه نکته مهم بگم به همه چاقی های شکم پهلو مثل خودم که اگر حل نکنن بلغم متاسفانه توی بدن حرکت می ...

اوه 😟

منم بدنم بی حال و بی جونه اصلا نمیتونم روی پاهام بایستم 

از بلغم ایناس یعنی 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
2731
عزیزم انگار زیاد به طب سنتی سر میزنی  غلبه ی بلغم رو چطور فهمیدی به استخوان میزنه ؟  در ...

از اینکه با سرما تشدید میشه و تابستون خوب بودم و اگر سرما بخورم خیلی داغون میشم! اگر حل نکنم میزنه به زانو و ستون فقرات و بعدشم تیروئید و اینا همه رو خراب میکنه!!!

لامصب وقتی یه مدت بمونه خیلی سخته بیرون کردنش!

هر چی تازه تر باشه راحتتره

از اینکه با سرما تشدید میشه و تابستون خوب بودم و اگر سرما بخورم خیلی داغون میشم! اگر حل نکنم میزنه ب ...

شما موهاتم موخوره میزنه ؟

چون انگار موخوره ام به طبع بدن مربوطه 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
اره همه اینایی که گفتی و دارم، بدنمم شله

خوب همون باید آروم آروم بدنتو گرم کنی ، مواظب کبد و قلبت هم باشی یدفعه داغ نشن ( من واسه همین کاسنی و شاطره و خاکشبر با سرکنگبین میخورم).

من عاشق شیرینیم ، کیکم زیاد درست میکنم به خاطر بچه ها و چون قندم پایینه مصرف شیرینیجاتم خیلی خیلی بالاست اون شکر سفید خیلی بدنم رو اذیت کرد ، دارم سعی میکنم جایگزین کنم

شما موهاتم موخوره میزنه ؟ چون انگار موخوره ام به طبع بدن مربوطه 

قبلا بود ولی الان شمالم موهام خیلی نرم شده، اون موخوره مال خشکی ، بعد حموم ته موها رو با یه روغن چرب کنید کمتر میشه. و مکمل های مو مثل منیزیم یا این ترکیبی ها بخصوص که آهن هم مصرف کنید کلا موهاتون قویتر میشه و راحت از بین نمیره

عزیزم انگار زیاد به طب سنتی سر میزنی  غلبه ی بلغم رو چطور فهمیدی به استخوان میزنه ؟  در ...

من کلا هرچی برای هر دردی به دکترهای مختلف مراجعه کردم درمان نشدم ، در حد مسکن بود برام ولی طب سنتی خوبم کرد.

یه چیزی که الان حتی خودم برام باورش سخته ، ترمیم دیسک به شدت آسیب دیده گردنم با روغن مالی درست بود. خدا نجاتم داد

راستش من به این اعتقاد دارم که خداوند درمان همه بیماری هایی که بشر در اثر خارج شدن از تعادل در جسم و روح خودش بوجود میاره رو در طبیعت قرار داده ، و ما فقط باید راه درستشو پیدا کنیم

سلام خوبید منم بعد بارداری چاق شدم لاغر نمیشم شکمم مونده کاملا  انگار ۶ ماهمه از ۴۵ شدم ۸۰

بدنم خیلی عرق میکنه و پوستم سفیده و تیرویید هم دارم صبح ها قرص میخورم اصلا هم لاغر نمیشم با اینکه نه شیرینی میخورم نه تنقلات 

میشه به منم کمک کنید ؟؟؟

2706