2733
2734

من پرورشی ثبت نام کردم تبریبا دوماه وقت دارم اصلا شروع نکردم به نظرتون به خوندن خلاصه ها اکتفا کنم ؟؟

هنوز با جمله «به نام خدواند رنگین کمون» کنار نیومده بودم .  .که «بارون اومد و یادم داد ....» دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی باید پاهایت زمین را لمس میکرد نه اینکه در آسمان ها سیر گنی !!!!
اره زیاد بخون تستم بزن

شما هم ثبت نام کردین؟؟

هنوز با جمله «به نام خدواند رنگین کمون» کنار نیومده بودم .  .که «بارون اومد و یادم داد ....» دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی باید پاهایت زمین را لمس میکرد نه اینکه در آسمان ها سیر گنی !!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پارسال ثبت نام کردم قبول نشدم ولی بعدش پیام دادن بیایید برای مصاحبه و گزینش منم نرفتم

تمام منابع رو خونذین ؟؟

به نظرتون بیشتر تخصصی بخونم یا عمومی ؟؟

تمام منابع رو خونذین ؟؟ به نظرتون بیشتر تخصصی بخونم یا عمومی ؟؟

عمومی خوندم میفهمیدم شما هم بخون. تخصصی و اختصاصی سخته یاد نمیگرفتم. دوتا درسم منفی زدم😂🗿

شاد باشید و از زندگی لذت ببرید🗿
عمومی خوندم میفهمیدم شما هم بخون. تخصصی و اختصاصی سخته یاد نمیگرفتم. دوتا درسم منفی زدم😂🗿

ممنون