2752
2734
عنوان

شوهرم هیچ حریم شخصی ای برای من نذاشته

| مشاهده متن کامل بحث + 2253 بازدید | 67 پست

عزیزم این که اعصابت خورد باشه حق داری

اما به هرحال همسرته 

شخص مهم زندگیته

نباید بذاریدحس‌بدت به تنفر‌تبدیل شه چون زندگیت سخت میشه

همسرتون شکا رو دوست داره که نمیخواد از دست بده و اشتباهش اینه که فکز میکنه اینجوری‌با کنترلگری‌میتونه اگه خطری بود رو حذف کنه

شما باید باهاش صحبت کنی بدون عصبانیت و دعوا

و اینکه چیزی شده که چنین حسی داره؟ و فک میکنه باید‌همه چیه شما رو کنترل کنه؟ چیزی دیده ؟ یا سوتفاهمی پیش اومده؟ یا تجربه بدی داشته؟ اینا رو پیدا کنید باهاش حرف بزنید با حرف بدون عصبانیت میتونید کم کم از بین ببرید اون حس ناامنی برای اون رو و کم کم به شما فضا بیشتر میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم هیچ کس نمی دونه اینجام،حتی به خواهرمم نگفتم چه برسه شوهر 😁😁

منو فکر کنم فقط خواجه حافظ شیرلزی نمیدونه. جاریامم میدونن اینجام

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
عزیزم این که اعصابت خورد باشه حق داری اما به هرحال همسرته  شخص مهم زندگیته نباید بذاریدحس‌بد ...

آفرین دقیقا همین که فرمودین: کنترل گر هست.

ما خیلی صحبت کردیم در این باره اما ایشون کوتاه نمیاد و انگار هر شب و هر شب باید قبل از خواب دو سه ساعت بحث کنیم و من دیگه نمیدونم چجوری بهش بگم که با وجود همه سختیا و ضعفا قرار نیست ولش کنم. 

شاید خودش رو کم میبینه و میدونه که چقدر من اذیت شدم باهاش خودش از درون احساس ارزشمندی و لیاقت نداره

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

شوهر اسی یه نصیحتت میکنم با همین فرمون بری همسرتو ازدست میدی حتی جداهم نشه چندسال دیگه برا یه ذره توجه و محبت باید التماسش کنی

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
شاید یه وقتی پیش بیاد دردودلی چیزی باشه که نخوای کسی بدونی،

معمولا اینجا درد و دل نمیکنم. قبلا شاید ولی الان که رنج سنی انقدر پایین اومده نه. فکر کن مثلا کلی از ناراحتیت بنویسی، یهو یه بچه ۱۲ ساله بیاد نظر بده

هم اینکه من باید مخاطبم رو بشناسم و بدونم سطح تجربه و اطلاعاتش در چه حده و اگر نمیتونه کمکی کنه، لزومی نداره پیشش حرف بزنم. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
آفرین دقیقا همین که فرمودین: کنترل گر هست. ما خیلی صحبت کردیم در این باره اما ایشون کوتاه نمیاد و ا ...

اخی شاید اینجور باشه که میگید

نمیخوام ایراد بگیرما

اما میگم شاید نوع صحبت شما باهاش چون عصبانی هستید از دستش و البته حقم دارید اما درست نباشه

یعنی فک میکنه هر سری میخواید سرزنشش کنید یا عصبانی هستید و اونم جبهه میگیره عصبانی تر میشه

به هرحال به نظرم مشکل اعصاب خورد کنی هست اما اونقدر نیست که بخواید زندگیتون رو خراب کنید و می اززه تلاش کنید تا درست شه

و این اطمینان رو بهش بدید که اگه چیز مهمی باشه من بهت اطلاع میدم نیاز نیست همش تو چک کنی

من مطمینم با حرف زدن با هم میتونید حلش کنید چون مشخصه که دوستتون داره که نمیخواد ولش کنید

حالا نوع ابراز علاقش بد هستش