2733
2739
عنوان

یارانع

139 بازدید | 13 پست

دوستان این ۲۲۰ ک اومده ب کالابرگ و اگ فروشگاه خرید کنیم بعدش از یارانه کم میشه یانه؟ کسی خبر داره ؟

وزن اولیه .71:400 وزن فعلی ۶۹ وزن هدف اولیه ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۴ . مطمئنم که بهش میرسم خدایا شکرت 💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگ یارانه ریختن

ما ایجا سرمون رفت از بس هی زنگ زدن به اینو اون ک یارانه ریختن یا ن چش

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه خودخورم  ، نه کَس دهم  ؛ گَنده کنم به صگ دهم   نه نه خودم میخورم    کتاااااابببب خوب پیشنهاد بده ، تیکرهدفه 

نه از یارانت کم نمیشه شما همون مبلغ کالابرگت هرچقدر هست میتوتی بری خرید کنی و ربطی به یارانه اخر ماه نداره

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. 𓆩𓆩🖤𓆪𓆪️
2738
نه کم نمیشه فجرانه دادن اونو

مرسی عزیزم از کدوم فروشگاه میشه خرید کرد؟؟

وزن اولیه .71:400 وزن فعلی ۶۹ وزن هدف اولیه ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۴ . مطمئنم که بهش میرسم خدایا شکرت 💪
نه یارانه نریختن.۳۰ ام میریزن

چرا ایقد دیر؟دلیلش میدونی/.

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه خودخورم  ، نه کَس دهم  ؛ گَنده کنم به صگ دهم   نه نه خودم میخورم    کتاااااابببب خوب پیشنهاد بده ، تیکرهدفه 
از کدوم فروشگاه میشه خرید کردد؟

من تو مشهد برعکس نیم ساعت پیش رفتم افق کوروش گفتن ۷۰۰ تومن باید خرید کنی ۲۲۰ تومن تخفیف میدن نخریدم من چون فروشگاه یاس یا برکت تو شهرتون همون انازه ای که موجودی دارید تو کارتتون بهتون میدن

مرسی عزیزم از کدوم فروشگاه میشه خرید کرد؟؟

طرف ما تو بعضی فروشگاه ها هست رو شیشه هاشون زد سبد کالا یه همچنین چیزی

بعضی جاها هم شلوغه صف وایسادن

از فروشنده ها هم بپرسی میگن دارن یا نه