2733
2734
عنوان

خونه مامانم ساس هس

104 بازدید | 7 پست

الان یک ماهه درگیر ساس هستن.بابام اینا سرکارشون ی خونه کوچک هس باهمکاراشون اونجاممونن.ی مرده اومده باخودش ی پتو دارع پره ساس.هرچقدم مگن نمیزاره پتو رو بندازن دور.ازاونجا تولباسای بابام ساس اومده خونه مامانم.سم کامن میزنن .گوگرد سوزوندن.کلا پتو هارو شستن .ملافه بالشت و تشک هارو شسته.دیگ شبا نیشش نمیزنن ولی همچنان بازم تک وتوک ب چشم دیده میشن😥ازترسم ن میرم ن میام.ی ماه پیش اونجا بودم ولی وقتی برگشتم خونمون انگار ساس تولباسام نیومده خبری نیس.خونه خالمم چنتا دیده شده فک کنم ازخونه مامانم برده.سم پاش هم چهارتومن مخاد میگ باید سه روز خونه نباشین خودمون میایم باز مکنیم ولی مامانم اینا ازترس جای نمیرن تا خونه کسی الوده نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه مبل دارن بذارن تو حیاط روشم بکشن چون ساس بیشتر داخل مبلا رفته سم بزنن دو هفته بمونه حیاط 

کل خونه رو سم بزنن همه چی لباسا کشو فرشا موکت همه چی بعدم خودشون چند روز خونه نباشن برن جای دیگه .

بعد ک اومدن همه چیو بشورن الان با شستن هیچکدوم تمیز نمیشن باباتم جاشو عوض کنه تا وقتی اونجاس همش قراره بیاره با خودش

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!

واییی خیلی بده سال پیش خونه مامانم ساس افتاده بود بشدت تولید مثل میکنن وزیاد میشن اصلا اصلا خونشون نرو که اگر گرفتاربشی عذاب اوره، راه ازبین بردنش هم همون سم پاشی که سه روز خونه نباشی یا به شهرداری زنگ بزنید یا شرکت سم پاشی، جور دیگه ای ازبین نمیرن که هیچ مقاوم تر هم میشن تازه اگه با یه دوره ازبین برن خوبه خونه مامانم سه دوره سم پاشی کرد

2740