2733
2734

خيلي بهم بدي ميكنه

لطفا برام دعا كنيد

مخصوصا ميكنه كه من رو دق بده. اخه ادم انقدر بيشعور . تو پست قبلين گفتم

تو پست بدي پيامي كه براش دادم رو ميزارم

لطفا دعا كنيد خدا به سزاي عملش برسونتش. مگه نميگن دنيا دار مكافات هست. هر كسي برام دعا كرد لايك كنه اين پست رو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم خانواده شوهرم ازم دورن من ایران اونا خارج 

خواهرشوهر منم گاهی اینجوری ولی خوب منم کاری به کارش ندارم ولی چرا نفرین کنم

نفرین انرژی منفی میاره من سعی میکنم نادیده بگیرم و همینکه همسرم باهاشون خوبه برام کافیه برای خودمم برنامه میریزم و به کارای خودم میرسم 

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
2731
عزیزم منم خانواده شوهرم ازم دورن من ایران اونا خارج  خواهرشوهر منم گاهی اینجوری ولی خوب منم کا ...

ناراحت نميشي بها بي محلي ميكنن؟

چرا جواب شوهرم رو ميده و جواب من رو نه. 

چرا خودش سالي يكبار زنگ بزنه انتظار داره من زنگ بزنم؟

چرا انقدر درگیر خواهر شوهرتی  جواب نده به درک کوون لقشون

خيلي ناراحت ميشم بهم بس احترامي ميكنن. به خدا به خاطر بچه هام كردم. گفتم بزار بفهن عمه دارن به همون سالي يكبارش هم راضي بودم 

کدوم خارجی؟ 

خارج عربی

یا خارج اروپایی

یا خارج امریکایی

؟ 

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

اسی خانواده ی همسر من بشدت سرد و بی احساسن من استوری تولدمم میزارم رد میشن بی هیچ مشکلی.. یکیشون کیش زندگی میکنه سالی یبار شاید ببینمش ولی  وقتی میبینمش هیچ هیجانی نداره مشکلیم نداره ها جدیدا متوجه شدم اینا حرفی برا گفتن ندارن 😂ولی همیشه از هیجانی بودن من خوششون میاد

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
ناراحت نميشي بها بي محلي ميكنن؟ چرا جواب شوهرم رو ميده و جواب من رو نه.  چرا خودش سالي يكبار ...

نه ببین بی تفاوت باش من الان روابط خانواده شوهرمو بخودش سپردم پارسال خواهرشوهرم اومد ایران ....منم به شوهرم گفتم دعوت کن خودش زنگ زد دعوت کرد..... دوباره خودمون رفتیم واسه بدرقه.....مثلا گاهی عکس دخترم رو براش میفرستم فقط میبینه ولی حواب نمیده ولی واسم مهم نیست شوهرم میگه بفرست منم میفرستم خیلی با شوهرم حرف میزنه با منم گهگاهی ... مثلا اومد ایران واسه شوهرم و دخترم لباس و اپل واچ آورد بمن ریمل ابرو داد من جلوش مثل ربات رفتار میکنم کاراشو پذیرفتم هر وقت شوهرم میگه زنگ بزن یا بیا صحبت کن میرم صحبت میکنم با گوشی شوهرم با گوشی خودمم گاهی عکس دخترمو میفرستم و سلام و علیک تمام 

از اول سرد بودن منم توقع ام رو صفر کردم زیر صفر

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
خودش زنگ زد جوابش رو ندم مثل خودش؟ ايران رفتم چيكار كنم؟  خيلي بي شعور هست بخدا همش خواستم ش ...

دیگه‌کلا جوابشو نده

ایران هم رفتی سلام احوال پرسی معمولی و خداحافظ

زندگی همینجوری کلی سختی داره برای اینکه یه عوضی ای اون سر دنیا شعور و ادب نداره انقدر خودتو اذیت نکن

خيلي ناراحت ميشم بهم بس احترامي ميكنن. به خدا به خاطر بچه هام كردم. گفتم بزار بفهن عمه دارن به همون ...

عزیزم بزار اینکاررو شوهرم انجام بده خانواده اونن پس برات مهم نباشه بچه هات بشناسن یا نه اونارو