2733
2739
عنوان

برای اصلاح صورت کمک کنید ب من

104 بازدید | 14 پست

سلام دوستان هرکس میتونه کمک کنه، 

من موهای صورتم زود در میاد 

و اینکه باید 10 روز یکبار ارایشکا برم. بند بندازم 

چون پوستمخیلی بد میشهوقتی در میاد مشکی 

یکمم ضخیم شده 

با تیغ خشکم ک میزنم 

زود در میاد و کلفت تر میشه زیاد تمیز نمیشه 

ی راهی بگین تو خونه انجام بدم 

میترسمم اپلیدی بگیرم خوب نباشه دردش زیاد باشه برام 

کسی تجربه داره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من خودم قبلاً بند مینداختم صورتم پر جوش میشد ولی دیگه ژیلت میزنم دیگه جوش نمیزنه و دیر در میاد در مورد کلفت تر شدن هم باید بگم این یه باور غلطه چون وقتی ژیلت میزنی پوست از سطح کنده میشه نه از ریشه فقط زودتر در میاد ربطی به کلفتی یا نازکی ندارع.

وکس ولیزر

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭

بنداز برقی من خودم دارم سبیلامو ک دیده میشه برمیدارم بقیه صورت هروقت حوصله داشتم خخخ

من ارایشگاه ک میرم از بس نخ رو فشار میدن صورتم جوش درمیومد ولی با بندانداز چون نخش ضخمیم تره اصلا جوش در نمیاد

[QUOTE=328080688]من خودم قبلاً بند مینداختم صورتم پر جوش میشد ولی دیگه ژیلت میزنم دیگه جوش نمیزنه و دیر در میاد در مو ...[/QUOTEمال من. واقعا مو ریز زیاد میشه صورتم 

بنداز برقی من خودم دارم سبیلامو ک دیده میشه برمیدارم بقیه صورت هروقت حوصله داشتم خخخ من ارایشگاه ک ...

خب من. پیشونیمم هست 

نمیشه ابروهامو میکنه