2733
2734
عنوان

به نظرتون ارزش داره بخرم؟؟؟

109 بازدید | 9 پست

دوستان خيلي دوس دارم درخت كريسمس تزئين كنم برا خونم الان تو ديوار يكي داره ميفروشه ٣٥٠تومن به نظرتون بخرم؟ 

بچه ها نوش تو بازار قيمت يك و دويست به بالاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره این قیمت ارزششو داره 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
بخرم يعني؟ نگهش زارم برا سال بعد

دیگ اونو نمیدونم 

من فقط میدونم بااین قیمت اگ واقعا دوسداری ارزششو داره 

ولی اگ قراره بری پولشو جور کنی نه 

اگ قراره از هزینه ها دگ بزنی نه 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2738
ن پولش هست ميگم چون دوس دارم سال ديگ بايد يك و نيم پول بدم بخرم

اره خب بخر حتما