2752
2734
عنوان

وقتی تنهایین چکار میکنین

208 بازدید | 15 پست

من تو تنهایی کتاب میخونم واشپزی میکنم واخرش کلیپ های احساسی میبینم وگریه میکنم اخه خیلی دلشکسته واحساسی هستم وجلوی بچه هام نمیتونم گریه میکنم وهمه رو جمع میکنم برای وقت تنهایی هم برای کلیپ شاد وهم برای غمگین اشکم در میاد

2731

میرم دستشویی در رو باز میزارم 😐

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
خیلی خیلی مشکل دارم نمیتونم به کسی بگم

عوض ديدن كليپ و …وضو بگير سجاده پهن كن،برو تو آغوش خداى مهربون

درداتو بهش بگو ،باهاش درددل كن،

ان شاءالله خودش كمكت مى كنه ،

😔

اميدوارم هر چى خير و خوبيه و شادى و سلامتيه بياد تو زندگيت تو قلبت و ذهن و جسمت،

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅
عوض ديدن كليپ و …وضو بگير سجاده پهن كن،برو تو آغوش خداى مهربون درداتو بهش بگو ،باهاش درددل كن، ان ...

سجاده؟ سالها کارم نذر وامام زاده وسجاده بود الان مدتی کمترش کردم خدا مشکل حل نمیکنه خودمون باید حل کنیم البته مشکل من بیماری واقتصادی نیست همش عاطفیه  چون خیلی دل رحم ومهربونم همه ازم سو استفاده میکنن وازم انتطار دارن یه بار اگه بهونه بیاری ازت بدجور دلجور میشن مصداص همون وظیفه شدن وپر خدمتی کم عزتی میاره  خدا رو شکر میکنم بعد از سالها بچه هام منو بیدار کردن از خواب غفلت

سجاده؟ سالها کارم نذر وامام زاده وسجاده بود الان مدتی کمترش کردم خدا مشکل حل نمیکنه خودمون باید حل ک ...

خب اگه بيدار شدى و مى دونى قبلا كارها و رفتارت اشتباه بوده ديگه اين غصه خوردن نداره،

ولى انگار ظاهرا ميگى خوبه و بيدارشدم ولى در اصل باورش نكردى كه غصه مى خورى،

سجاده رو براى اين گفتم كه شما گفتين ؛كليپ مى بينيد و غصه مى خوريد،من گفتم به جاش برين با خدا كه بهترين دوسته راز و نياز كنيد،

نه اينكه خودتونو عذاب بدين،

اميدوارم به آرامش واقعى و عميق ودائمى برسيد،كه هيچى نتونه سستش كنه

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅
خب اگه بيدار شدى و مى دونى قبلا كارها و رفتارت اشتباه بوده ديگه اين غصه خوردن نداره، ولى انگار ظاهر ...

درست میگین، نه اینکه همیشه کلیپ ببینم واحساسی بشم اما هر از گاهی که میبینم چه شاد باشه چه غمگین تحت تاثیر قرار میگیرم از طرفی هم چشمم به حقیقت باز شد ولی طول میکشه به این شرایط جدیدی که درست کردم عادت کنم

اشپزی نظاف بازی فیلم نگا میکنم 

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹

با بچه کوچیک هیچوقت تنها نیستم

وقتایی که هم میخابه کارای خونه رو میکنم اشپزی میکنم میرم اینستا نینی سایت

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2706