2737
2734
میخواستم بپرسم سنجش چشم بچه های بالای 4سال چجوریه باچی نگاه میکنن فقط eچارت رومیپرسن یانه بادستگاه هم هست لطفاکسی میدونه بگه؟؟
eli جان اون دستگاه برای همه هست..دستگاه بینایی سنجی..تو بیمارستانها استفاده میشه معمولا ولی نمیدونم برای بچه ها استفاده میشه یا نه..فکر کنم استفاده میشه اون دیگه لازم نیست چهت e ها رو بپرسند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعدش چشاشوخیلی میمالیدمن بردم پیش اپتومتریسیت گفت استیگماته بره قطره بریزه دوباره بیادکه من نبردمش بردمش پیش چشم پزشک امروزبااطمینان گفت نه استیگمات نه تنبله نه مشکل داره پشت دستگاه نشوندشماره چششونگاه کردواون e هاروازش پرسیدهمین حالامن بشک افتادم که چیکارکنم پس اون اپتومتریسته الکی گفت
2738
من هم پزشک گفت پسرم چشماش سالمه
اپتومتریست گفت استیگماته..برو قطره بریزه دوباره با دستگاه ببینیم
بگذریم که با چه بدبختی تو چشمش قطره ریختیم ..بعد قطره تو دستگاه نگاه کرد اپتومتریست گفت این بار جوابش زمین تا اسمون با قبلی فرق کرده و چشماش سالمه..تنبل هم نیست
ممنون بچه هاخیلی لطف کردین اخه پسرموهرسال میبرم سنجش باازاون دستگاه بینایی سنجی میدیدن میگفتن سالمه خودم شک کردم بردم پیش اپتومتریست گفت استیگمات بردم چشم پزشک هم eروپرسیدهم بادستگاه بزرگ برای تعیین شماره چشم دیدگفت سالمه والاموندم چکنم چششومیماله خیلی گفت مهم نیس نزارزیادکارتون ببینه اون eروهم از20تا16تاتاشودرس گفت