2752
2734
عنوان

جمله گربه فوبیا گرفتم بخدا از دستش

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 58 پست
به دخترت بگو اصلا طرفشون نره  نه غذا بذاره نه آب  خودت از دور براش شیر گرم بذار  م ...

دخترم دوسالشه می‌ترسه ازشون الان که دیگه خیلی میترسه منم یکی دو روزه اصلا غذا نذاشتم پیششون میترسم ولی شوهرم می‌زاره 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
نمیدونم کی آروم میشه اگه میدونستم تا اون موقع دور و برش آفتابی نمیشدم آخه تو حیاطم کار داریم دسشویی ...

کمی صبر کنی آروم‌ میشه 

براشون شیر گرم بذار و اگر حوصله داری مرغ بدون ادویه و پیاز بپز 

اون مادر به شدت ضعیف و عصبی شده . چون شیر میده و تغذیه اش مناسبش نیست

خدا خیرت بده

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم گربه چون تازه زایمان کرده و بچه هاش کوچک هستن ب شدت پرخاشگر و عصبی با انسان برخورد میکنه . اصل ...

نمیدونم دقیق کی زایمان کرد ولی الان با بچه هایش میرن بیرون میاد دیگه یکم بزرگ شدن اون موقع که بچه آورده بود آروم بود چند وقته اینجوری شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
کمی صبر کنی آروم‌ میشه  براشون شیر گرم بذار و اگر حوصله داری مرغ بدون ادویه و پیاز بپز  ...

نمیدونم والا من برا بچه هایش هم غذا میزارم ولی الان حتی نمیتونم دسشویی برم 😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای من جات بودم یه روزم تحمل نمیکردم به شوهرم میگفتم فراری شون بده از اونجا متنفرم از حیوون وحشی خصو ...

الان درست بگم حدود یه هفته کمتر یا همون حدوده اینجوری شده حمله میکنه اگه فقط جیغ میزد یا نمی‌داشت سمتشون بریم خوب بود ولی میترسم مریض بشیم آخه زخم میشه جای چنگاش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گربه ک حمله نمیکنه😐 با ابلفضل مگه گربه حمله میکنه اصن😐

مامان گربه ما حمله میکنه نمیدونم ولی چنگ انداخته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک‌کنم به اتش نشانی بگی بیان بیرون کنن

نمیدونم والا چیکار کنم کاش آروم شه اصلا تا آخر عمرش تو حیاط ما باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کمی صبر کنی آروم‌ میشه  براشون شیر گرم بذار و اگر حوصله داری مرغ بدون ادویه و پیاز بپز  ...

عزیزم مگه در مورد انسان حرف میزنی اینا حیوانات کثیف و حال بهم زنی هستن مگه سزارین کرده. به نظرم پرتشون کن بیرون تا کثافت همه جا رو نگرفته

نمیدونم والا چیکار کنم کاش آروم شه اصلا تا آخر عمرش تو حیاط ما باشه 

حتما یه مشکلی داره یا یکی اذیتش کرده میترسه بچه هاش اسیب ببینن ولی خدت و بچت مهم تری اول سعی کن براشون غذا .بزاری تو فاصله دور تر ک نزدیک نشی بعد اکر دیدی بازم حمله میکنن باید بیرونشون کنی زنگ بزن اتش نشانی میاد بیرون میکنه

حتما یه مشکلی داره یا یکی اذیتش کرده میترسه بچه هاش اسیب ببینن ولی خدت و بچت مهم تری اول سعی کن براش ...

نمیدونم چش شده قبلا خوب بود الان حمله میکنه کلا از اول که بچه کرد براش غذا میزارم برای بچه هاشم میزارم ولی چند وقته خیلی ترسناک شده دیگه خیلی ازش میترسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم مگه در مورد انسان حرف میزنی اینا حیوانات کثیف و حال بهم زنی هستن مگه سزارین کرده. به نظرم پرتش ...

چقدر نفرت انگیزی

به خاطر وجود آدمایی مثل توئه که یکی مثل من اصلا به درد و مرگ و بیچارگی آدما اهمیت نمیده دیگه

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706