2752
2734
عنوان

جمله گربه فوبیا گرفتم بخدا از دستش

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 58 پست
نمیدونم چش شده قبلا خوب بود الان حمله میکنه کلا از اول که بچه کرد براش غذا میزارم برای بچه هاشم میزا ...

احتمالا یه حرکتی زدین که حساس شده

اگه دستتون به تن بچه ها بخوره که کلا برمیداره می‌بره ،شما شاید خیلی نزدیک بچه ها شدین

چقدر نفرت انگیزی به خاطر وجود آدمایی مثل توئه که یکی مثل من اصلا به درد و مرگ و بیچارگی آدما اهمیت ...

شما که حامی حیوانات هستید و به هم نوع خود توهین میکنید از بقیه حیوانات هم دفاع کنید مثل  موش سوسک 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما که حامی حیوانات هستید و به هم نوع خود توهین میکنید از بقیه حیوانات هم دفاع کنید مثل  موش سو ...

سوسک برای محیط زیست مفیده ، اما امثال شما نه !

پس قطعا بین شما و سوسک ، از سوسک حمایت میکنم

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
چقدر نفرت انگیزی به خاطر وجود آدمایی مثل توئه که یکی مثل من اصلا به درد و مرگ و بیچارگی آدما اهمیت ...

واقعا ب درد و مرگ و بیچارگی آدما اهمیت نمیدی؟

پس الکی اسم حامی و عاشق حیوانات رو روت نذار

کسی ک حامی حیوانات باشه نمیتونه ب درد و رنج یه موجود زنده ی دیگه بی تفاوت باشه 

واقعا ب درد و مرگ و بیچارگی آدما اهمیت نمیدی؟ پس الکی اسم حامی و عاشق حیوانات رو روت نذار کسی ک حا ...

حامی حیوانات اسمش روشه .. ضمانت نداده حامی آدما باشه

اونم چنین آدمایی که انقدر راحت ابراز نفرت و آزار در مورد حیوانات دارن ..

آره بدبختی و بیچارگی این مدل آدما کمترین اهمیتی که برام نداره ، خوشحالم میشم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
حامی حیوانات اسمش روشه .. ضمانت نداده حامی آدما باشه اونم چنین آدمایی که انقدر راحت ابراز نفرت و آز ...

تبریک میگم شما سادیسم دارید نیاز به روانپزشک دارید

بهتره اون امضا رو هم بردارید چون آبروی حامیان حیوانات رو میبرید وقتی ادعا میکنید حامی حیوانات هستی

حامیان حیوانات اینقدر بی رحم نیستن که از آسیب دیگر موجودات لذت ببرن

تبریک میگم شما سادیسم دارید نیاز به روانپزشک دارید بهتره اون امضا رو هم بردارید چون آبروی حامی حیوا ...

شما هم بیسوادی 

فقط میخوای جواب بدی 

اول کامنت رو بخون و درک کن بعد نظر بده

سادیسم هم به کسی میگن که به دیگران آزار میرسونه ، نه کسی که بی تفاوته

منم میترسم اینارو اصلا عادت نمیدم تو حیاط اینا

کلا به شدت از گربه میترسم 

نیل هستم🥹🌸مسلط به زبان اینگلیسی،اگه سوالی داشتید در خدمتمᴛʜᴇ ᴍᴏᴏɴ ɪꜱ ʙᴇᴀᴜᴛɪꜰᴜʟ-🌚𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 قشنگترین تاریخ زندگیمون🫠❤️  𝟐𝟒 αυgυѕт🎂🎈

قطعا خودت و بچه هات از اون گربه مهم ترین 

یهو خدایی نکرده به صورت دخترت حمله کنه میخوای چکار کنی 

حالا بیایم دلسوزی بیجا کنیم که گربه رو بچه ش حساسه؟

گربه حساسه باید درکش کرد بعد این مادر که نگرانه هیچی به هیچی؟ ما باید بخاطر حقوق حیوانات حقوق خودمون و بچه هامون رو زیر پا بذاریم؟ 

زنگ بزنید آتش نشانی بیاد بیرون با اگر همسرت می‌تونه ببره دور از خونه بذارشون

چ طرز تفكراي متفاوتي

افرادي ك ب استارتر كه در واقع خودشونو بجاش ميذارن فكر ميكنن و افرادي ك ب گربه فكر ميكنن 

و  بعضيا ب هر دو 

ما هم توي حياط گربه داشتيم بچه هاش اورد از خونه همسايه خونه ما

يكماهي موند و بعدش رفت

براش شير ميذاشتم نميدونم درست باشه يا نه ولي فكر كنم چيزاي خام نبايد بخورن مث گوشت خام اذيت ميشن