2733
2734
تو اینترنت خوندم که یکی از راهها برای تشخیص بارداری بررسی وضعیت دهانه رحم هست. که مطلب اش رو میزارم. کیا از این روش استفاده کردن؟درست بوده یا غلط؟ روز چندم بررسی کردین؟ وضعیت دهانه رحم: دهانه رحم بطور معمول در اولین روزهای بعد از پریود خیلی پایین و نزدیک دهانه واژن هست. حوالی روزهای تخمک گذاری دهانه رحم خودش رو جمع میکنه و بالا میکشه طوریکه حدود 8 تا 10 سانت بالاتر از دهانه واژن قرار میگیره. اگر لقاح اتفاق نیفته دهانه رحم بعد از تخمک گذاری مجدداً به حالت قبلی و در موقعیت پایین برمیگرده. ولی در صورت انجام لقاح، بعد از تخمک گذاری دهانه توی همون موقعیت بالایی میمونه. چک کردن این نشانه به لحاظ وارد شدن میکروب به بدن، به دقت بالایی نیاز داره ولی یکی از کم خطاترین علائم لقاح هست (با اینکه صددرصد صحیح هم نیست)
خدایا ممنونم که تو دلم نی نی گذاشتی. هر روز برای همه دوستان منتظر نی نی سایت دعا میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو اینترنت دیدم سایه جان. تو چندتا سایت هست. میخوام بدونم کسی تا حالا استفاده کرده و اینکه نتیجه چطور بوده
خدایا ممنونم که تو دلم نی نی گذاشتی. هر روز برای همه دوستان منتظر نی نی سایت دعا میکنم.
2728
منم خونده بودم.شاید در مورد عده کمی مصداق داشته باشه.در مورد من که اصلا اینطور نبود

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

سلام عزیزم شما خودتون این روش را امتحان کردید این سوال من هم هست چون دهانه رحمم به حالت قبل تخمک گذاری برگشته

ممنون میشم جواب بدی 

خدایا سپاسگزارم بابت کنجد کوچولو توی وجودم که الان قلب کوچیکش میتپه   
2738
سلام عزیزم شما خودتون این روش را امتحان کردید این سوال من هم هست چون دهانه رحمم به حالت قبل تخمک گذا ...

سلام

بله من امتحان کردم درست بود

وقتی انگشت تو واژان داخل میکردم تنگ تر از حالت عادی بود و دهانه رحم پایین نیست دیگه

ممنون از جوابت عزیزم 

من درد لگن سرگیجه و تهوع دارم ولی 8 روز دیگه موعدمه دوست دارم این ماه باردار شده باشم دیگه

ممنون از جوابت عزیزم  من درد لگن سرگیجه و تهوع دارم ولی 8 روز دیگه موعدمه دوست دارم این ماه با ...

دعا میکنم باردار باشی عزیزم

ولی تهوع از الان خیلی زوده

من از هفته 8 بارداری علائم داشتم

دعا میکنم باردار باشی عزیزم ولی تهوع از الان خیلی زوده من از هفته 8 بارداری علائم داشتم

مرسی عزیزم 

بارداری برام دعا کن 

2706