2737
2739
عنوان

ناخن پا داخل گوشت

134 بازدید | 26 پست

چند وقت بود خیلی ناخنام درد داشتن

امشب کرم افتاد به جونم ور رفتم باهاشون

دوتا ناخن شست پاهام

دوتاشو کوتاه کردم و انقد دنبال اون ناخنای فرو رفته لعنتی گشتم تا خون زد بیرون ولی پیدا کردم و تا جایی که میتونستم چیدم با ناخن گیر

الان یکی از ناخنام اوکی شده دیگه اون درده رو نداره فقط یکم جای کوتاه کردنم درد میکنه 

ولی اون یکی ناخنم درد داره اذیتم یعنی هنوز در نیومده از گوشت؟  

پس کی تموم میشه اه 

چیکارش کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو دکتر . خیلی بده من ی مدت بش دچار بودم . هی با ناخن گیرمی افتادم ب جونشون . دیگه نمیذارم بلند بشن . از بغلا هم مرتب سوهان میکشم . من با نوک سوهان میدادمش بالا با ناخن گیر میگرفتمش

2731

جراحی و مراقبت.من دوتا ناخنمو کلا در اورد چنان زشت شده مثل کوه درمیان هیچوقتداز ریشه نذار بکنن

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
اگه میشه ی تیکه خیلی کوچیک پارچه بزار بین ناخن و گوشتت تا همدیگه رو ول کنن چندوقت بزار بمونه حالا ک ...

آخه عمقیه 

نزدیک به ریشه ناخنمه اونجا که فرو رفته تو گوشت 

2740

وای خیلی بده منم دوتا انگشتای پام همینطور بود 

دردش وحشتناک بود دکتر رفتم پماد و آنتی بیوتیک داد بم

یعنی این‌پمادِ واقعا دردمو اروم کرد شب مالیدم به انگشتام صبح پاشدم دیگه درد نداشت واقعا فوق العاده بود

دادمش به بابام اونم همین مشکلو داشت.

فردا ازش میپرسم اسمشو بت میگم بری بخری 

نزدیک به ریشه ناخنمه اه

آره خیلی بده

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

انقدر کوتاه نکن اگه دوباره در بیاد میره تو گوشت 

راه حلش دردناک باید بزاری ناخنت رشد کنه و مرتب با سوهان و ی چیزی ناخن رو از گوشت بیاری بالا.

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم .

ی نوع قارچه در کل ب این آسونیا خلاص نمیشی.پماد کلوتریمازول اگه اشتباه نکنم بگیر بزن روش