2752
2734
عنوان

روشی برای چاق شدن

249 بازدید | 14 پست

من تقریبا اینجوریم ک اصن استعداد چاقی ندارم ینی هرکاری میکنم چاقم نمیشم فک میکنم روزی ۷‌وعده فق میخورم حالا هرچی دم دستمه دیگ بقیه چیزارم ک کلا فاکتور بگیرید عین همین دائم الگشنه هام همیشه ولی هیچ استعدادی ندارم شربت و قرص و هرچیم فک کنید خوردم ولی خب اثری نداره بنظرتون چبکار میتونم کنم از وزنمم خجالت میکشم دیگ بگم همشم مسخرم میکنن با اینک مهم نی کار خدمو میکنم ولی بازم دلم میخاد چاق شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا؟ کجا میشه پیداش کرد؟

از عطاری

آقایون داداشام،گوفته باشم اینجه باس ماس یعنی کلش باس ماس این تاپیک و اون تاپیک لایکو کامنت ماس ماس یعنی سایت کلوهومش باس ماس.آبجیا فدا مدا:))
2706